פוקסר דיל: כוננים קשיחים עם הרבה מקום לאחסון

תמונות: WD

בין אם על המחשב בבית או על גבי הטלפון, הטאבלט והמצלמה, נפח האחסון הזמין עבורנו מהווה חשיבות לא קטנה, וכשזה עומד להיגמר לא יזיק שיהיה ברשותנו גיבוי מספק או יותר נפח אחסון זמין מלכתחילה.

לשם גיבוי או כשטח אחסון נוסף, כוננים קשיחים חיצוניים וגם כרטיסי זיכרון בנפח גבוה, יכולים להוות פתרון לא רע, וכחלק משיתוף הפעולה שלנו עם אתר פוקסר (Foxer) הישראלי, אנו מביאים בפניכם כמה מבצעים על כלי אחסון שנמצאים במחירים אטרקטיביים עכשיו באמזון.

10TB של אחסון חיצוני

הכונן החיצוני של חברת ווסטרן דיגיטל (WD) מדגם My Book Desktop מציע נפח אחסון שמגיע עד 10 טרה-בייט ומשתמש בחיבור USB 3.0, אך מציע תמיכה לאחור גם לחיבורי USB 2.0. הכונן תואם למחשבי ווינדוס ומקינטוש (לאחר פרמוט) וניתן אף להשתמש בו ככונן Time Machine לגיבוי מחשבי מק, כאשר הוא מציע את כלי הגיבוי המובנים של WD לגיבוי פשוט של תמונות, סרטים, מסמכים ומוסיקה ואף מאפשר הצפנה של 256bit AES.

את הכונן ניתן למצוא כעת במחיר הנמוך ביותר שלו באמזון לפחות מאז החלה השנה, כשזה עומד על 145.99 דולר (במקום 299.99), אליהם תתבקשו להוסיף עוד 42.79 דולר למשלוח ומע”מ למחיר סופי של 188.78 דולר, הם כ-675 שקלים. לשם השוואה, כונן חיצוני זהה מבית WD בנפח 10TB נמכר בישראל במחיר כפול, כ-1,390 שקלים.

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה דרך פוקסר

אחסון חיצוני WD 10TB My Book
אחסון חיצוני WD 10TB My Book (תמונה: WD)

256 גיגה ניידים

כרטיס הזיכרון של סנדיסק מסדרת SanDisk Ultra בנפח של 256GB מציע לא רק נפח גבוה אלא גם מהירות קריאה מוצהרת המגיעה עד 100MB/s, כשהוא תואם לדירוג A1 המאפשר הרצת אפליקציות באופן מיטבי על גביו. כרטיס ה-MicroSD של החברה תומך ב-Class 10 ו-U1, כך שניתן לכתוב עליו סרטוני וידאו ברזולציית Full HD 1080P וכמו רבים מהכרטיסים בשוק, הוא עמיד בפני טמפרטורות משתנות, מים, זעזועים וקרני רנטגן.

במחיר של 30.99 דולר (במקום 49.49) הוא נמצא ברף הנמוך ביותר שלו במחיר באמזון לפחות מאז נפתחה השנה הנוכחית, כאשר בתוספת משלוח של 7.11 דולר יעלה לכם הכרטיס במשלוח עד הבית בישראל 38.1 דולר, או כ-137 שקלים ויחד עימו תקבלו גם מתאם ל-SD. לשם השוואה, כרטיס מדגם זהה עולה בישראל כ-300 שקלים.

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה דרך פוקסר

כרטיס זכרון SanDisk 256GB Ultra
כרטיס זכרון SanDisk 256GB Ultra (תמונה: WD)

[dyn key=”foxer”]


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים