הוכרז: Logitech Harmony Express – שלט אוניברסלי עם Alexa

ענקית הציוד ההיקפי לוג’יטק (Logitech) הכריזה על ה-Harmony Express, שלט אוניברסלי חדש במשפחת מוצרי Harmony של החברה שמגיע עם עיצוב פשוט במיוחד ושליטה קולית באמצעות אלקסה (Alexa) – העוזרת הקולית של אמזון.

סדרת שלטי ה-Harmony האוניברסליים של לוג’יטק מוכרת לרבים בתחום הקולנוע הביתי ומקנה למשתמשים אפשרויות תכנות מרובות להפעלה ושליטה על מספר מוצרים במקביל, דוגמת טלוויזיה, ממיר, מערכות אודיו ועוד משלט בודד אחד.

Harmony Express החדש מייצג את הדור הבא של שלטי החברה, כאשר במקום שלט גדול ומסובך עם מסך מובנה החברה מציגה שלט בסיסי ופשוט המכיל מספר כפתורים מועט יחד עם מיקרופון ורמקול מובנים על מנת להשתמש באלקסה לשליטה קולית בצורה מהירה ונוחה.

שלט אוניברסלי Harmony Express (מקור לוג'יטק)

שלט אוניברסלי Harmony Express (מקור לוג’יטק)

שלט ה-Express מגיע עם 2 משדרי אינפרה אדום (IR Blaster) המאפשרים שליטה במוצרים השונים ללא צורך בקו ראיה ישיר בין השלט למוצר, בדומה לשלטים רגילים, כאשר החברה אף הוסיפה פונקציית “מציאת שלט” באפליקציית הסלולר הנלווית לשלט, המשתמשת ברמקול המובנה בו על מנת להקל על המשתמש למצוא אותו.

שלט ה-Harmony Express זמין למכירה במחיר של 250 דולר.

ככל שהעוזרות הקוליות השונות נכנסות יותר לבתים, כך גדלה כמות המוצרים התומכים בהם. ה-Express החדש של לוג’יטק נועד לאפשר למשתמשים שליטה במוצרים השונים שאינם מכילים תמיכה מובנית בעוזרות הקוליות, זאת באמצעות ה-IR הישן והמוכר. הדבר היחיד שבעייתי במוצר החדש הוא המחיר הגבוה יחסית.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות