הנוטרדאם מתוך "Assassin's Creen Unity" (תמונה: Ubisoft)

הנוטרדאם מתוך "Assassin's Creen Unity" (תמונה: Ubisoft)

למען הנוטרדאם: המשחק Assassin's Creed Unity מוצע בחינם למשך שבוע

חברת Ubisoft, הידועה בין היתר בזכות משחקי Assassin's Creed, החליטה לפעול לאור האסון שפקד את פריז השבוע. לאחר שריפת קתדרלת נוטרדאם דה פארי המפורסמת, שבה כמעט ונחרב המבנה ההיסטורי, החברה החליטה להצטרף למאמץ הלאומי לשיקום הקתדרלה. החברה, שמקורותיה צרפתיים, התחילה את דרכה בכפר חקלאי קטן בצפון-מערב צרפת לפני שגדלה והתרחבה להיות חברה בינלאומית.

החברה החליטה לשחרר בחינם את Assassin's Creed Unity – אחד המשחקים בסדרת Assassin's Creed המפורסמת. Unity יצא במקור בשנת 2014. המשחק יימסר בחינם במשך שבוע בלבד: תוכלו להוסיף אותו לספריה שלכם ללא תשלום, והוא יישאר שלכם, לכן כדאי למהר ולהוסיף אותו לחשבונכם.

המיוחד ב-Assassin's Creed Unity הוא שהמשחק מתרחש בפריז בעת המהפכה הצרפתית. בין המקומות המפורסמים שבמשחק אפשר למצוא גם את קתדרלת נוטרדאם, שם גם מתרחש אירוע משמעותי בסיפור. המבנה במשחק מפורט מאוד, ניתן לטייל סביבו, לטפס עליו ולהתרשם מכל פינה של הקתדרלה באופן אישי. תוכלו לטפס על המגדל שנחרב לאחרונה, ולטייל בין החלונות הגדולים והגותיים של המבנה.

באותה נשימה, Ubisoft הכריזה על תרומה של חצי מליון אירו לעזרה במאמצי השיקום והשחזור של הקתדרלה. בכך יוביסופט מצטרפת לשורה של תורמים, שגייסו עד כה כ-950 מיליון דולרים למאמץ השיקום – מבצע שסביר להניח כי יימשך שנים רבות.

גולשים באינטרנט הצביעו על כך כי החומרים שיצרה יוביסופט בזמן יצירת Assassin's Creed Unity יכולים לעזור במלאכת השיקום, ביניהם סריקות של הבניין, צילומים ומחקר היסטורי , אך נכון לעכשיו לא נמסרה הודעה רשמית בנושא זה.

לחצו כאן כדי לקבל את המשחק בחינם

מקורות
Ubisoft
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות