פרטנר TV על WebOS

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

אפליקציות +Next של HOT ופרטנר tv מגיעות לטלוויזיות של LG

תקופה ארוכה עברה מאז הושקו שירותי הסטרימינג של פרטנר והוט בישראל והיום (ה') מודיעות LG אלקטרוניקס והיבואנית הרשמית של המותג בישראל, קבוצת ח.י,  כי שני השירותים יהיו זמינים לגישה על גבי הטלוויזיות החכמות של LG במתכונת של אפליקציות.

שירותי הזרמת התוכן +Next מבית HOT ופרטנר TV זמינים כעת בטלוויזיות החכמות של LG המבוססות מערכת ההפעלה WebOS החל מגרסה 3 ומעלה, כך שאת האפליקציות ניתן להתקין בטלוויזיות מדגמי 2016 ואילך דרך חנות האפליקציות הזמינה בטלוויזיה.

האפליקציות החדשות מגיעות לאחר שכבר הושקו על גבי הטלוויזיות החכמות של החברה האפליקציות של כאן 11, Mako TV וסלקום TV, שזמינה במסכי החברה החכמים מזה מספר שנים. מ-LG ישראל נמסר כי בשבועות הקרובים תגיע גם אפליקציית Sting TV של yes לטלוויזיות החברה.

שירות +Next של HOT מציע מגוון תכנים, בהם גם סדרות המקור של החברה, סדרות של HBO וספריית סרטים מישראל ומהעולם. מחירו של השירות עומד על 99 שקלים בחודש ומתיר גישה לצפיה גם בערוצים הסדירים כמו קשת 12, רשת 13, ערוצי ספורט, ילדים ועוד).

שירות פרטנר TV של קבוצת פרטנר מציע מגוון רחב של ערוצים לינאריים (קשת 12, רשת 13, One, נשיונל ג'אוגרפיק, ערוץ 20, ערוץ 24, ויוה ורבים נוספים) לצד הצגת תכנים כמו סדרות וסרטים במתכונת VOD. השירות מוצע במחיר חודשי של 69 שקלים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות