ה-Meizu 16s ייחשף ב-23 באפריל; צפוי להגיע ללא מגרעת

Meizu 16s (תמונה: Weibo) Meizu 16s (תמונה: Weibo)

יממה לפני שצפויה מייזו (Meizu) להכריז על סמארטפון חדש מתוצרתה, החברה ממשיכה במסע הטיזרים לקראת ההכרזה הגדולה שתתקיים ב-23 באפריל. במסגרת מסע שיווק זה מייזו מפרסמת ציטוטים של מייסד החברה ג’ק וונג (Jack Wong), אשר מסביר בעקיפין מדוע ההחלטות מאחורי ה-Meizu 16s התקבלו כפי שהתקבלו.

לאורך כל הקמפיין נוכל לראות שמייזו מפרסמת את האמרה שאחוז אחד נבחר, אך אנחנו לא ממש יודעים למה היא מתכוונת. במטרה לרמוז לנו למה היא מתכוונת עם האמירה הזו, מייזו מצרפת גם את הכיתוב “100 אחוז מאמצים“, מה שגורם לנו לחשוב שהאחוז הנבחר הגיע מתוך כמות המאמצים הכבירה במטרה ליצור סמארטפון שיתאים לרצונם של הצרכנים מתוך כל הנסיונות שהגיעו לפניו. אם כי זו רק השערתינו.

בנוגע לציטוטיו של מייסד החברה, מייזו פתחה עם ציטוט ראשון שמשמעותו בתרגום חופשי היא כי “פתרונות מוטוריים רגילים הם לא חסרי תועלת, אבל אני מעדיף פתרונות מוטוריים אופקיים“, מה שלהשערתינו מצביע על כך שייתכן כי ב-Meizu 16s נראה מצלמה נשלפת העושה שימוש במנוע מוטורי אופקי כמו זה שראינו במכשירים כדוגמת ה-Vivo NEX S ואחרים.

Meizu 16s (תמונה: Weibo)
Meizu 16s (תמונה: Weibo)

לציטוט זה הצטרף ציטוט אפילו משמעותי יותר, האומר כי “אין ספק שעוד מצלמה זה טוב לשיווק, אבל אני מעדיף מייצב אופטי“. ציטוט זה מובן למדי ומצביע באופן ישיר על כך שה-Meizu 16s יגיע עם ייצוב אופטי (OIS) במערך הצילום הראשי. עוד בנוגע למערך צילום זה, השמועות מצביעות על מערך צילום משולש הכולל חיישן ראשי ברזולוציית 48 מגה פיקסל, ומצלמת סלפי ברזולוציית 20 מגה פיקסל.

יתר השמועות מספרות לנו על מסך בגודל 6.2 אינץ’, ללא כל סוג של מגרעת, ברזולוציית +Full HD ובפריסה של 2232 על 1080 פיקסלים. מערך הביצועים יורכב ממערכת השבבים Snapdragon 855, יחד עם 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט של נפח אחסון כגרסת המינימום של המכשיר. כאמור לעיל, את אירוע ההכרזה הרשמי תקיים מייזו ב-23 באפריל.

השוואת מפרטים