צפו בוויל סמית' נלחם בעצמו הצעיר בטריילר לסרט איש מזל התאומים

חברת אולפני פרמאונט (Paramount) שחררה טריילר לסרט חדש, שצפוי לצאת בסתיו הקרוב. הסרט נקרא "איש מזל התאומים" (Gemini Man) ומככב בו וויל סמית' (Will Smith). למעשה הוא מככב בו פעמיים – ואחת מהפעמים האלה היא בגרסה צעירה יותר.

הסרט עוקב אחר מתנקש ותיק ומנוסה אותו משחק סמית'. הוא מוצא את עצמו נרדף על ידי מתנקש אחר, מתנקש שלא מצליח להרוג אותו, אבל שגם הוא לא מצליח להביס – תחושה לא מוכרת בשביל הרוצח המיומן ביותר בעולם. הוא מגלה במהרה שהסיבה שהוא לא מצליח לנצח, היא שהוא נלחם נגד עצמו. לפני 25 שנים הוא שובט, וכעת השיבוט שלו בוגר ומיומן מספיק כדי להוות איום משמעותי.

לאחד יש ניסיון, לשני יש אנרגיית נעורים, ושניהם לא מבינים למה בעצם הם רוקדים את הריקוד הזה. אולי עליהם לשתף פעולה נגד מי שארגן את כל זה מלכתחילה? את הנבל בסרט, זה ששיבט את הגיבור ומפעיל את גרסתו הצעירה, ישחק קלייב אוון (Clive Owen). עוד בסרט יופיעו מרי אליזבת' ווינסטד (Mary Elizabeth Winstead) מ"האקסים של החברה שלי", ובנדיקט וונג (Benedict Wong) מ"דוקטור סטריינג'".

הסרט "איש מזל התאומים" צפוי לעלות למסכים בישראל ב-3 באוקטובר הקרוב. הסרט מבוים על ידי אנג לי (Ang Lee), במאי "נמר, דרקון", "הר ברוקבק" ו"חיי פאי".

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות