חברת LG רושמת פטנט לסמארטפון בעל 3 מצלמות סלפי

LG Three Selfie Patent (תמונה: tigermobiles) LG Three Selfie Patent (תמונה: tigermobiles)

אם בעבר עסקנו רק בהדלפות, כיום שלב הגילוי הפך מוקדם הרבה יותר כשלא מעט מהשרטוטים המיועדים למען רישום פטנטים מוצגים באופן ציבורי ומגלים לנו לאן פני החברה מועדות. דרך פטנט שפורסם לאחרונה על ידי הארגון העולמי לקניין רוחני, אנחנו רואים לראשונה כי LG אלקטרוניקס עובדת על סמארטפון בעל שלוש מצלמות סלפי בחזיתו ושלוש מצלמות ראשיות בחלקו האחורי.

במבט ראשוני על השרטוט המדובר אנחנו עלולים להתבלבל בינו לבין ה-LG G8 ThinQ שהוכרז לאחרונה באופן רשמי, אומנם, עם כל האפשרויות להציג את הדימיון ביניהם, ישנו שוני אחד משמעותי בין השניים. ה-LG G8 ThinQ כולל שקע אוזניות בחלקו התחתון, בעוד שהסמארטפון המסתורי מוותר על שקע האוזניות בשביל הוספת אנטנה לקליטה טובה יותר.

LG Three Selfie Patent (תמונה: tigermobiles)
LG Three Selfie Patent (תמונה: tigermobiles)

יתר המאפיינים העיצוביים של המכשיר זהים לאלו של ה-G8 ThinQ, זאת עקב העובדה שלא נוכל לדעת האם אלו אכן 3 מצלמות סלפי או זוג מצלמות סלפי יחד עם חיישן עומק (Time of Flight), כמו זה הנמצא בשימוש ב-G8 ברגעים אלו לצד מצלמת סלפי בודדת. גם מיקום הכפתורים זהה לחלוטין, כשבצידו הימני של המכשיר יש לנו רק את כפתור ההדלקה והכיבוי, בשעה שבחלקו השמאלי נמצאים כפתורי ויסות הווליום והכפתור הייעודי להזנקת העוזרת האישית של גוגל.

עד כמה השרטוטים ששוחררו מזכירים את ה-LG G8? הירידה לפרטים גורמת לנו לחשוב האם זה הוא אכן שרטוט מוקדם של המכשיר אשר שוחרר רק לאחר יציאתו הרשמית לאור. מנגד, הארגון העולמי לקניין רוחני אינו מתאפיין במהלכים מאוחרים שכאלה, כך שאנחנו בספק שזה הוא אכן ה-LG G8. מלבד הדברים הללו, המכשיר מציע מערך צילום משולש בחלקו האחורי, סורק טביעות אצבע הממוקם מתחתיו ומגרעת גדולה למדי.

השוואת מפרטים