מכשיר ה-iPhone XI נחשף במלואו דרך תמונות וסרטון הדמיה

| יום שני, 29 באפריל 2019, 09:30 | סלולר

כשלושה חודשים לאחר שסיפק לנו את ההצצה הראשונית לעיצובו העתידי של מכשיר ה-iPhone XI, המדליף המוכר OnLeaks@ חוזר פעם נוספת להראות לנו את עיצובו המלא של המכשיר, אשר מביא עמו לא מעט הפתעות. בהדלפה החדשה אנחנו זוכים לראות יותר מרק את מערך הצילום האחורי אותו ראינו בפעם הקודמת, כך שהפעם נוכל לדבר גם על המגרעת שבחזית.

כפי שניתן לראות בתמונות ההדמיה, אפל בוחרת להשאיר את המגרעת שבחזית המכשיר לשנה נוספת, אף על פי שהציפיות שלנו היו לעיצוב חדש לחלוטין לרגל מעבר הספרה. על פי המדליף, המגרעת קטנה יותר באופן בלתי ניתן להבחנה מהמגרעת הקודמת, אך הדבר מורגש בגזרת המידות. בתוכה עדיין נוכל למצוא את מצלמת הסלפי, אפרכסת השמע וכנראה שגם את יתר החיישנים המרכיבים את נעילת ה-Face ID.

Apple iPhone XI (תמונה: cashkaro)

Apple iPhone XI (תמונה: cashkaro)

מידותיו של המכשיר מתפרסות לאורך של 143.9 מילימטרים, יחד עם רוחב של 71.4 מילימטרים, עובי של 7.8 מילימטרים ו-1.2 מילימטרים נוספים שמתווספים אם נספור גם את עובי בליטת מערך הצילום. גודל המסך של ה-iPhone XI זהה לקודמו, וזה עומד על 5.8 אינץ' גם הפעם, כאשר גם גזרת המידותיו דומה מאוד.

שינוי נוסף וקטן אותו אפל ביצעה במכשיר מסתמן כאשר מסתכלים על מסגרתו, שם נבחין בכך שצורת מתג ההשתקה הוחלפה לעיגול, זאת במקום הפס אשר הגיע עם כל דורות האייפון האחרונים.

חלקו האחורי של האייפון הבא יסובב לא מעט ראשים, בשעה שזה כולל מערך צילום משולש הממקם את עדשותיו בצורה א-סימטרית לחלוטין. המדליף מדווח כי הגב עשוי שכבת זכוכית אחת הכוללת גם את בליטת המצלמה, כך שאפל הופכת את עיצובו של המכשיר לפשוט יותר ונעים למראה. עם זאת, החברה עדיין שומרת על מחבר ה-Lightning, ולא מבצעת גם כאן את המעבר ל-USB-C כפי שעשתה עם דור האייפדים האחרון.

מקורות
cashkaro
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות