צפו בטריילר ל”סוניק הקיפוד”, הסרט שמביא את הקיפוד הכחול למסכי הקולנוע

סוניק הקיפוד (תמונה: Paramount Pictures)

פרמאונט (Paramount) שחררה טריילר ראשון ל”סוניק הקיפוד” (Sonic The Hedgehog) – סרט קולנוע המבוסס על משחק הוידאו המצליח. זו לא הופעתו הראשונה של סוניק במדיום, אבל בהחלט הופעתו הראשונה על מסך הקולנוע הגדול – במיוחד בסרט מצולם.

למי שפספס את התופעה שהייתה, בזמנו, מתחרה רצינית במשחקי “מריו” של נינטנדו, משחקי “סוניק” הם ברובם משחקי פלטפורמה. במשחקים אנחנו שולטים בקיפוד כחול עם נעלי ריצה אדומות, שרץ ומתגלגל כל כך מהר שהוא מעיף את רוב המכשולים שלו מהדרך. האויב הגדול שלו הוא דוקטור אגמן רובוטניק, שבונה רובוטים אימתניים שמנסים לעצור את הקיפוד.

גיבור הסרט, כך נדמה, יהיה לא סוניק עצמו אלא שוטר בשם טום ווצ’ובסקי, אותו משחק ג’יימס מארסדן (James Marsden) מ”ווסטוורלד” וסרטי “אקס-מן” הראשונים. הוא מוצא את סוניק, קיפוד כחול-זוהר וחייזרי למראה, ואחרי שהוא מצליח להתאושש מהשוק הראשוני הוא מסכים לעזור לסוניק במשימה שלו. סוניק הגיע אלינו כי להציל את העולם, או כך לפחות הוא אומר, אבל הוא מושך קצת יותר מדי תשומת לב. את סוניק מדובב בן שוורץ (Ben Schwartz) מ”מחלקת גנים ונוף”.

בינתיים הצבא מנסה למצוא את סוניק. הסיבה לכך אינה ברורה לחלוטין מהטריילר, אבל מי שמוביל את החיפוש הוא ד”ר איבו רובוטניק, מדען-על אקצנטרי ולא ידידותי, אותו משחק ג’ים קארי (Jim Carrey). רובוטניק מנסה לתפוס את סוניק בכל מחיר, בעוד שהשוטר ווצ’ובסקי מנסה להסתיר את הקיפוד הכחול ולעזור לו להגיע ליעד שלו – יעד שבשלב הזה עוד לא ברור.

“סוניק הקיפוד” צפוי לצאת ב-8 בנובמבר הקרוב, לקראת סוף השנה.

השוואת מפרטים