צפו בטריילר לעונה 3 של “סיפורה של שפחה”

ספקית שירותי הצפיה הישירה hulu שחררה טריילר חדש לעונה השלישית של “סיפורה של שפחה” (The Handmaid’s Tale). הסדרה זוכת הפרסים, המבוססת על ספר הדיסטופיה המצליח של מרגרט אטווד, תעלה בקרוב אל המסכים – ותמשיך את סיפורן של השפחות הלבושות באדום, ושל ממלכת גלעד התאוקרטית.

אליזבת’ מוס (Elizabeth Moss) חוזרת לשחק בתפקיד הראשי, בתור ג’ון אוסבורן, שפחה במשטר טוטליטרי שקם בארצות הברית כתוצאה מבעיית פוריות שפקדה את האומה כולה. במשטר החדש נשים פוריות הן רכוש המדינה, והן נתנות כשפחות לגברים המובילים והמשפיעים ביותר בגלעד, כדי שיעניקו להם צאצים. ג’ון, כמובן, מעוניינת להפיל את המשטר הזה בכל מחיר.

בעונה השלישית אנו רואים את ג’ון פונה לארגן את המרד הגדול בגלעד, בעודה מעמידה פנים שהיא עדיין שפחה צייתנית, שמכבדת את החוקים הנוקשים של המשטר. היא מגייסת לעזרתה כל בעל ברית אפשרי – הסיכויים של המהפכה להצליח קטנים, וכל יתרון, קטן ככל שיהיה, קריטי להצלחתה. הברית המשמעותית ביותר שלה, ככל הנראה, תהייה עם סרינה ג’וי ווטרפורד.

סרינה ג’וי, אותה משחקת איבון סטרחובסקי (Yvonne Strahovski), היא אשתו החוקית של הגבר לו ג’ון שייכת. מאז ומתמיד היא תיעבה את ג’ון, כיוון שהיא מסוגלת לתת לווטרפורד תינוק – וכיוון שווטרפורד הראה בה עניין רב, אותו הוא כבר מזמן לא הראה בסרינה ג’וי. כעת, למרות סלידתה הטבעית מג’ון, היא בוחרת לעבוד איתה.

העונה השלישית של “סיפורה של שפחה” תעלה לשירות הצפיה של hulu ב-5 ביוני, ותעלה לשידור בישראל במקביל ב-HOT.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות