“הנוקמים: סוף המשחק” מכר מעל 2 מיליארד דולר בקופות

הנוקמים: סוף המשחק (תמונה באדיבות פורום פילם) הנוקמים: סוף המשחק (תמונה באדיבות פורום פילם)

עוד סוף שבוע, עוד מיליארד. לאחר ש”הנוקמים: סוף המשחק” (Avengers: Endgame) שבר כמה וכמה שיאים בסוף השבוע הראשון שלו, הלהיט האחרון של מארוול (Marvel) לא נח לרגע. סוף שבוע נוסף מגיע לסיומו, ו”סוף המשחק” כבר עבר את מיליארד הדולר השני שלו במכירות כרטיסים בינלאומיים.

להזכירכם, בסוף השבוע הקודם “סוף המשחק” מכר כרטיסים במעל 1.2 מיליארד דולר בזירה הגלובלית, סכום כמעט כפול מהשיא הקודם לסוף השבוע הראשון. כעת, עם 2.188 מיליארד גלובאליים, שמתוכם 619 מיליון דולר מגיעים מארצות הברית עצמה, הסרט האחרון בסאגת “הנוקמים” ממוקם במקום השני ברשימת הסרטים המוכרים ביותר בכל הזמנים, לפני “הנוקמים: מלחמת האינסוף” ו”מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר“.

השאלה שרבים תהו לגבי היא, כמובן, האם “סוף המשחק” יצליח לגבור על שני הסרטים של ג’יימס קמרון שסירבו לרדת מראש הרשימה, “טיטאניק” ו”אווטאר”? כעת אנו רואים ש”טיטאניק” ירד מהמקום השני – בו הוא החזיק עם 2.187 מיליארד דולר, קרוב מאוד לשיא החדש של סרט הנוקמים החדש.

“אווטאר”, שמכירותיו הגיעו ל-2.788 מיליארד, הוא אתגר יותר גדול – אבל לא בלתי אפשרי. נחכה לנתוני סוף השבוע הבא ונהייה חכמים יותר.

השוואת מפרטים