770,000 חשבונות הורחקו מ-Apex Legends בעקבות רמאויות

חברת Respawn Entertainment מניפה כעת את חרב העונשים למאות אלפי רמאים במשחק Apex Legends, אחרי שהכריזה בשבוע שעבר על תוכניותיה להתמודד עם רמאים במשחק הפופולארי. החברה, המבוססת בקליפורניה, עדיין לא חושפת פרטים טכניים – על מנת שלא לעזור לרמאים להיות טובים יותר בהתחמקות מפני גורמי האכיפה במשחק. עם זאת, החברה שיתפה כמה פרטים מעניינים אודות הפעולות האחרונות שנקטה נגד הרמאים במשחק.

Apex Legends הוא משחק באטל-רויאל מצליח מאת חברת Respawn, שבבעלות EA. המשחק חינמי כך שכל אחד יכול להתנסות בו. Apex Legends נשען על רכישת פריטים קוסמטיים כמו צבעים חדשים לכלי הנשק ולדמויות האהובות עליכם, כאשר הדרך העיקרית להתבלט משחקנים אחרים היא לפתוח את התלבושות והפריטים הקוסמטיים הנחשקים ביותר – אלו גם מעידים על התקדמותכם במשחק (או על נכונותכם להשקיע כסף רב במשחק), ובדרך כלל מעוררים תגובה מצד השחקנים האחרים.

משחקים כגון Apex Legends מושכים אליהם מתכנתים היוצרים תוכנות מיוחדות לרמאות במשחק. תוכנות אלו מאפשרות לקבל יתרון לא הוגן בשדה הקרב, כמו דיוק גבוה יותר לכלי הנשק, אפשרות לראות דרך קירות, היעלמות במהלך הקרב, חסינות מפני פגיעות וכן הלאה. תוכנות הרמאות, המכונות "צ'יטים", נמכרות למרבה במחיר ברחבי האינטרנט ומייצרות רווחים נאים עבור המתכנתים.

דרו מקוי (Drew McCoy), מפיק בכיר בחברת Respawn, כתב רשומה חדשה בבלוג של EA אודות הרמאים ב-Apex Legends. "אנחנו תוקפים את הנושא הזה מכל זווית: החל משיפור למנגנון זיהוי הרמאים עבור בהקצאת משאבים נוספים וכלים למשימה, ועד לשיפור תהליכים ותרגילים שונים כדי להיאבק באלו שמוכרים תוכנות רמאות (צ'יטים) ואלו המשתמשים בהן."

מקוי פירט את הצעדים שנקטה Respawn לאחרונה על מנת להיאבק בתופעה:

  • כלי הדיווח על רמאים בתוך המשחק שהתווסף לאחרונה איפשר לחברה לגלות מקרים רבים של רמאויות שחמקו מתחת לרדאר. רמאויות אלו יכולות כעת להתגלות באופן אוטומטי.
  • מספר ההרחקות מהמשחק (Ban) עומד כעת על 770 אלף חשבונות.
  • למעלה מ-300 אלף חשבונות חדשים בוטלו.
  • למעלה מ-4,000 חשבונות של מוכרי צ'יטים נחסמו במהלך 20 הימים האחרונים.
  • מספר המשחקים שבהם רמאים הצליחו להשפיע על התוצאה הוקטן בחצי הודות למאמצים אלו, במהלך החודש האחרון.

מקוי סיכם את הרשומה בהבטחה כי החברה תמשיך להיאבק ברמאים ללא מנוח: "אנו לוקחים את עניין הרמאות ב-Apex Legends באופן רציני ביותר, הקצינו משאבים רבים כדי לטפל בבעיה ממגוון כיוונים." מקוי הבטיח לחזור ולדווח בעתיד על נושאים נוספים אותם כבר הזכיר בעבר. בינתיים, החברה נערכת לתערוכת E3 הקרובה, הצפויה להתקיים בחודש יוני.

מקורות
EA
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות