צפו בסצנה מ"ברייטברן", סרט האימה על סופרמן (קשה לצפיה!)

בעוד כשבועיים יעלה למסכים "ברייטברן" (Brightburn), סרט אימה חדש שמופק על ידי ג'יימס גאן (James Gunn), במאי ותסריטאי "שומרי הגלקסיה", ונכתב על ידי בראיין גאן (Brian Gunn) ומארק גאן (Mark Gunn), אחיו ובן דודו של ג'יימס. "ברייטברן" הוא וריאציה לסיפור של סופרמן, עם טוויסט אכזרי במיוחד – מה אם סופרמן היה מפתח נטיות רצחניות? ומה אם זה היה קורה בילדותו?

בעיירה ששמה ברייטברן מתרסק מטאור. זוג חשוך ילדים מגלה בתוך המטאור כלי מילוט, ובתוכו תינוק. התינוק גדל להיות ילד יוצא דופן בשם ברנדון – ילד בעל כוחות על אנושיים. אנשי העיירה האחרים חושדים בילד המוזר, ובצדק. במהרה, בין אם באשמתם או לא, ברנדון מתחיל לפעול באלימות נגד אנשי ברייטברן, ולא נראה שיש דרך לעצור אותו.

הסצנה החדשה ששוחררה היא סצנת הדיינר שנרמזה בטריילרים הקודמים, וכאן תוכלו לצפות בה במלואה. לפני הצפיה קחו בחשבון שיש בה חלק לא קל לצפייה. הסצנה מראה כיצד ברנדון מתעלל בעובדת הדיינר המקומי לפני שהוא רוצח אותה. לשם כך הוא משתמש בכל הכוחות האיקוניים שאנחנו משייכים לסופרמן, הכוללים כוח פיזי על אנושי, עיני לייזר, נשיפת קרח, וכמובן יכולת תעופה במהירות על טבעית.

"ברייטברן" יעלה למסכים בישראל ב-23 במאי, לקראת סוף החודש הנוכחי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות