זה המבט הראשון שלנו על ה-iPhone XR 2019

את האייפון הזול יותר לסדרת הדגל הכרנו לראשונה כבר ב-2013, כשאפל החליטה להציג את ה-iPhone 5c, גרסה מעט פחות חזקה של סדרת הדגל אך עם כל המאפיינים החשובים. חמש שנים לאחר מכן, ב-2018, ראינו את דור ההמשך שלו בצורת ה-iPhone XR, זה הציג ויתורים מסוימים על פני מכשירי הדגל, אך שמר על המעבד החזק. כעת נראה כי גם ב-2019 אפל מעוניינת להמשיך את קו המכשירים האטרקטיביים ביותר שלה בגזרת המחיר.

המדליף המוכר OnLeaks מספק לנו מבט ראשון ומלא על מה שעשוי להיות עיצובו של ה-iPhone XR 2019, וכאן אנחנו רואים עיצוב דומה למדי לזה שהוצג בשנה הקודמת. כבר בחזיתו של המכשיר אנחנו פוגשים מסך זהה בגודלו לדור הקודם, העומד על 6.1 אינץ', וייתכן שגם מציע את אותו הפאנל מסוג LCD ואותה רזולוציה.

בגזרת המידות, המכשיר כמעט זהה לחלוטין לקודמו, כשאורכו מתפרס ל-150.9 מילמטרים, רוחבו 76 מילימטרים ועוביו 8.3 מילימטרים. ההבדל המינורי הבודד בין השניים מסתכם בהבדל זעיר של 0.3 מילימטרים ברוחב, אך ייתכן כי הדבר נובע מאי דיוק של ההדלפה ונוכל לצפות לכך שבזמן ההכרזה נקבל את אותן המידות של האייפון הקודם. בחישוב הבליטה הנוצרת עקב מערך הצילום, נקבל עובי כולל של 9.1 מילימטרים, מה שאומר שהבליטה מהווה כמעט מילימטר שלם מעוביו של המכשיר.

Apple iPhone XR 2019 (תמונה: pricebaba)

Apple iPhone XR 2019 (תמונה: pricebaba)

מערך הצילום שבגבו של הדור החדש מביא עמו זוג חיישני צילום גדולים מאוד, כאשר לצידם מתיישב מבזק LED הממוקם גם הוא בתוך המודול הריבועי החדש של אפל. את המודול הזה ראינו גם ב-iPhone XI וב-iPhone XI Max, אך שם אפל מנצלת את המקום על מנת להכיל עוד חיישן צילום שלישי, כשכאן אנחנו מסתפקים בזוג חיישני צילום בלבד. עם השינוי המשמעותי הזה למערך הצילום ניתן לצפות להפקת תמונות טובות באופן ברור בהשוואה לדור הקודם, כך שאנחנו עדיין מתלבטים האם גודלו של המודול יכול להצדיק את התוצאות.

את האייפון XR מהדור הבא ושאר האייפונים בסדרה אנחנו מצפים לראות בספטמבר, החודש בו אפל בדרך כלל מציגה את סדרת הדגל שלה.

מקורות
pricebaba
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות