עכבר גיימינג G502 LIGHTSPEED (מקור logitech)

עכבר גיימינג G502 LIGHTSPEED (מקור logitech)

הוכרז: Logitech G502 LIGHTSPEED – גרסה אלחוטית לעכבר הגיימינג הפופולרי

חברת לוג’יטק (Logitech), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי הגדולות בעולם, הכריזה על גרסה חדשה ואלחוטית לעכבר הגיימינג G502 בשם G502 LIGHTSPEED. העכבר החדש מגיע עם חיישן HERO עם דיוק של עד 16K DPI וטכנולוגיית ה-LIGHTSPEED האלחוטית המתקדמת של לוג’יטק.

ה-G502 LIGHTSPEED החדש מעדכן למעשה את דגם ה-G502 HERO שהוסיף את חיישן ה-HERO (ר”ת High Efficiency Rated Optical) של לוג'יטק בעל דיוק של 100DPI עד 16K DPI ובנוסף את טכנולוגיית ה-LIGHTSPEED האלחוטית בעלת זמן תגובה של 1ms ואת טכנולוגיית ה-POWERPLAY, המאפשרת טעינה אלחוטית של העכבר באמצעות פד עכבר יעודי.

העכבר מגיע במשקל של 114 גרם עם 4 משקולות 2 גרם ו-2 משקולות 4 גרם להתאמה של משקל העכבר על ידי המשתמש, בנוסף ל-11 כפתורים הניתנים לתכנות ותאורת RGB מובנת בטכנולוגיית LIGHTSYNC RGB עם 2 אזורי תאורה. העכבר מסוגל להגיע לזמן שימוש של עד 60 שעות ללא תאורת RGB או 48 שעות בשימוש בתאורת ה-RGB המובנת.

עכבר ה-G502 LIGHTSPEED צפוי להיות זמין למכירה מאוחר יותר החודש במחיר של 150 דולר.

ה-G502 החדש מצליח לעדכן פעם נוספת את הדגם הקלאסי ששודרג עם חיישן ה-HERO בפעם הקודמת, כשהחברה מנתקת את הכבל שלו לטובת חיבור ה-LIGHTSPEED המהיר, דבר קריטי עבור שחקני מחשב שבדרך כלל מעדיפים עכברים חוטיים בזכות העובדה שאלו לרוב מספקים זמני תגובה מהירים יותר מעכברים אלחוטיים.

מקורות
logitech
logitech g
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות