חברת Thermaltake מכריזה על שולחן גיימינג עם תאורת RGB

שולחן גיימינג Level 20 RGB BattleStation (מקור Thermaltake) שולחן גיימינג Level 20 RGB BattleStation (מקור Thermaltake)

יצרנית אביזרי המחשב Thermaltake הכריזה על ה-Level 20 BattleStation RGB Gaming Desk, שולחן הגיימינג היעודי של החברה מסדרת מוצרי ה-Level 20 שמגיע עם תאורת RGB מובנת, מנוע חשמלי לשינוי גובה השולחן ותג מחיר של 1200 דולר.

בתחום בו חשבנו שראינו את הכל, Thermaltake מצליחה להפתיע וליצור מוצר נוסף לשוק הגיימינג שכמו רבים אחרים חייב להגיע עם תאורת RGB מובנת. ה-BattleStation RGB הוא גרסה משודרגת של שולחן ה-Level 20 GT BattleStation ה”רגיל” של החברה, כאשר מלבד תאורת ה-RGB המובנת הוסיפה לו Thermaltake מנוע חשמלי המאפשר להרים ולהוריד את השולחן מ-70 ס”מ ועד 110 ס”מ באמצעות בקר מובנה עם יכולת לשמור 4 פרופילי גובה בזיכרון.

השולחן מגיע בגודל של 165×75 ס”מ כשהוא מצופה בבד שנועד לשפר את תנועה העכבר ומייתר את הצורך בפד עכבר יעודי, כשתאורת ה-RGB נמצאת בהיקף השולחן ונשלטת על ידי תוכנת iTAKE Gaming Engine של Thermaltake וניתנת להתאמה וסנכרון עם מוצרי חברה נוספים בטכנולוגיית TT RGB PLUS. בנוסף, ניתן לשלוט על התאורה גם באמצעות העוזרת הקולית Alexa של גוגל ותוכנת Razer Chroma המאפשרת להתאים את השולחן גם בעבור מוצרי הגיימינג של Razer.

שולחן ה-Level 20 BattleStation RGB Gaming Desk זמין למכירה במחיר של 1200 דולר.

בעוד מוצרי גיימינג לרוב אינם זולים במיוחד, תג המחיר הגבוה של 1200 דולר לדגם ה-RGB גבוה דיו בשביל לקנות מחשב גיימינג. מלבד המחיר הגבוה, השולחן מגיע גם עם משקל לא נמוך של 68 ק”ג, או 75 ק”ג באריזה. אף שלא מדובר על מוצר שהרבה שחקני מחשב יקנו, הוא עדיין מספק מענה לשאלה “איפה עוד לא שמו תאורת RGB?”.

השוואת מפרטים