הוכרז: OnePlus 7 – הנוסחה הישנה בגרסה משופרת

OnePlus 7 (תמונה: OnePlus) OnePlus 7 (תמונה: OnePlus)

לצידו של ה-OnePlus 7 Pro אשר כבש את כל הכותרות, חברת וואן פלוס הכריזה בשקט יחסי גם על ה-OnePlus 7 הסטנדרטי. דגם זה מהווה גרסה משופרת של ה-OnePlus 6T, אך אינו מציג שיפורים משמעותיים בגזרת העיצוב או הצילום. לעומת דגם הפרו, ה-OnePlus 7 שומר על המחיר הנמוך באופן יחסי אשר אפיין את החברה עד לאחרונה, כך שאם התקציב שלכם אינו מאפשר את דגם הפרו, הדגם הסטנדרטי יכול להיות האחד עבורכם.

בחזיתו של המכשיר אנחנו פוגשים מסך זהה לדור הקודם, בגודל 6.41 אינץ’, עם פאנל מסוג AMOLED, ברזולוציית +Full HD ובפריסה של 2340 על 1080 פיקסלים. בחלקו העליון ניתן להבחין במגרעת שאפיינה את דגם ה-OnePlus 6T, אך נעלמה מדגם הפרו, בעוד שמעליה נמצאת אפרכסת השמע הגדולה במיוחד אשר מתפקדת כרמקול שני בזמן האזנה למוזיקה.

OnePlus 7 (תמונה: OnePlus)
OnePlus 7 (תמונה: OnePlus)

מערך הביצועים מונע על ידי מערכת השבבים Snapdragon 855, המיוצרת בתהליך 7 ננו-מטר וכוללת 8 ליבות בפריסה של 1/3/4. יחד איתה וואן פלוס מתפעלת רכיב זיכרון עבודה על סך 6 או 8 גיגה-בייט, לצד נפח אחסון העומד על 128 או 256 גיגה-בייט בהתאמה. את המערך כולו מנהלת סוללה בקיבולת 3700 מיליאמפר/שעה, אשר תומכת בטעינה מהירה בהספק של 20 וואט.

מערך הצילום אשר ממוקם בחלקו האחורי של המכשיר כולל חיישן ראשי ברזולוציית 48 מגה פיקסל, עם מפתח צמצם f/1.7 ותמיכה במייצב אופטי. מתחתיו נוכל להשתמש גם בחיישן ה-5 מגה פיקסל, אשר מציע מפתח צמצם של f/2.4 אך כנראה ישמש כחיישן עומק בלבד. צילומי הסלפי שלכם ייעשו דרך מצלמת ה-16 מגה פיקסל, אשר מתיישבת במגרעת העליונה ולוכדת אור דרך מפתח צמצם f/2.0.

את ה-OnePlus 7 תשיק החברה באירופה במחיר של החל מ-548 אירו לגרסת ה-6/128 גיגה-בייט ו-599 אירו לגרסת ה-8/256 גיגה-בייט בצבע אפור. בשלב זה לא ידועים המחירים של המכשיר בישראל, כאשר לשוק המקומי הוא יגיע ככל הנראה רק במהלך חודש יוני.

השוואת מפרטים