הדלפה: Sony Xperia 2 נחשף בסרטון ובתמונות הדמיה מלאות

Sony Xperia 2 (תמונה: Cashkaro) Sony Xperia 2 (תמונה: Cashkaro)

בשעה שדגם ה-Sony Xperia 1 עדיין מחפש את דרכו לקהל הרחב, המדליף הפופולרי OnLeaks לא מעוניין להמתין לקראת הכרזתה הרשמית של סוני על ממשיך דורו, וזה מפרסם את עיצובו המלא לא פחות מ-4 חודשים לפני האירוע הצפוי. דרך המידע החדש אנחנו נחשפים לראשונה לעיצובו של מכשיר הדגל הבא מבית סוני, כאשר גם חלקים קטנים ממפרטו כבר צפים ברשת.

בחזיתו של המכשיר אנחנו רואים מסך בגודל 6.1 אינץ’ המגיע ללא מגרעת, אך סוני עדיין לא בוחרת לאמץ את העיצוב נטול השוליים, ומשאירה שול עליון ושול תחתון דקים במיוחד אך כאלו שעדיין מזכירים לנו כי החברה נשארת מאחור ולא מיישרת קו עם שאר יצרניות הסלולר הגדולות. גם סורק טביעות האצבע צפוי להישאר מחוץ למכשיר ולא להימצא מתחת לפאנל התצוגה, כשבתמונות אנחנו מסוגלים לראות כי סוני משאירה את האחרון בחלקה הימני של המסגרת.

Sony Xperia 2 (תמונה: Cashkaro)
Sony Xperia 2 (תמונה: Cashkaro)

מידותיו של הסמארטפון החדש עומדות על 158 מילימטרים לאורכו, 68.3 מילימטרים לרוחבו ו-8.3 מילימטרים המספקים לנו את עוביו. יחד עם הבליטה שיוצרת המצלמה, אנחנו מגיעים לעובי כולל של 9.2 מילימטרים, מה שמעיד על כך שבליטת המצלמה מסתכמת ב-0.9 מילימטרים. עוד בגזרה הזו נוכל להבחין במערך צילום משולש שעבר לפינה, זאת לעומת ה-Xperia 1 שהגיע עם מערך צילום משולש הממוקם בחלק האמצעי והעליון של המכשיר.

על פי השמועות המסתובבות ברשת ברגעים אלו, המכשיר צפוי לעשות שימוש במערכת השבבים Snapdragon 855 מבית קוואלקום, ולהגיע יחד עם 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה. שמועה נוספת אותה היינו ממליצים לקחת בעירבון מוגבל מספרת לנו על כך שסוללת המכשיר תציע קיבולת של 3000 מיליאמפר/שעה, אך לנו זה נשמע כמו צעד לאחור שהחברה כנראה ולא תבצע.

הכרזת המכשיר צפויה לתפוס מקום בחודש ספטמבר בהמשך השנה.

השוואת מפרטים