כרטיסי זיכרון MicroSD 1TB של SanDisk זמינים למכירה והם לא זולים

כרטיס זיכרון MicroSD Sandisk Extreme בנפח 1TB (מקור סנדיסק) כרטיס זיכרון MicroSD Sandisk Extreme בנפח 1TB (מקור סנדיסק)

כרטיסי הזיכרון הקומפקטיים של חברת סנדיסק (Sandisk) שנחשפו בחודש פברואר האחרון במסגרת תערוכת המובייל MWC היו אמורים להגיע אל השוק עוד בחודש אפריל, וכעת, באיחור אופנתי הם מגיעים לחנות של החברה וזמינים למכירה גם בחנויות רשת נוספות, בהן אמזון ו-B&H, כאשר המחירים, כצפוי, אינם נמוכים.

כרטיס הזיכרון החדש מסוג MicroSD מגיע בנפח של 1TB תחת Class 10 UHS-I U3 ומציע מהירויות קריאה של 90 מגה-בייט בשנייה וכתיבה ב-60 מגה-בייט בשנייה עם תמיכה ב-Class 30 לוידאו לשם הקלטה של סרטונים ברזולוציית 4K דרך הסמארטפון או המצלמה. הכרטיס המדובר מגיע תחת סדרת SanDisk Extreme, אך קיים גם כרטיס המציע מהירויות גבוהות יותר של עד 160 מגה-בייט בקריאה ועד 90 מגה-בייט בקריאה תחת סדרת Extreme Pro, אם כי הכרטיס עדיין לא זמין בשלב זה.

כרטיס הזיכרון הוא, כאמור, לא זול במיוחד ובעוד מחירו המוצהר על ידי סנדיסק עומד על 450 דולר (כ-1,600 שקלים, לפני מיסים) בארה”ב דרך אתר סנדיסק, באירופה המחיר גבוה יותר ומגיע עד כ-450 ליש”ט באנגליה (כ-2,050 שקלים) וכ-523 אירו בגרמניה (כ-2090 שקלים). משלוח הכרטיס לישראל, על פי התמחור המופיע באתר אמזון גרמניה, יעמוד על כ-550 אירו (כ-2,200 שקלים).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים