מכשיר ה-Meizu 16Xs עובר דרך משרד התקשורת הסיני ומציג את מפרטו המלא

Meizu 16Xs (תמונה: TENAA) Meizu 16Xs (תמונה: TENAA)

בחודש ספטמבר של השנה הקודמת ראינו לראשונה את ה-Meizu 16X וחצי שנה לאחר מכן, בחודש אפריל האחרון, הכריזה החברה על ה-Meizu 16s. כעת נראה כי פניה של מייזו מועדות לקראת ההכרזה על השילוב ביניהם, ה-Meizu 16Xs, כשעל פי מפרטו, הסמארטפון מהווה שילוב בין מכשיר הדגל (s) ומכשיר הביניים (X) הן במפרט והן בעיצוב

בחלקו הקדמי של המכשיר העתידי נמצא מסך בגודל 6.2 אינץ’, עם פאנל מסוג AMOLED, ברזולוציית +Full HD ובפריסה של 2232 על 1080 פיקסלים. בדומה לזוג המכשירים מהם המכשיר שואב השראה, גם כאן אין לנו מגרעת משום סוג שהיא, אלא שול עליון דקיק במיוחד ושול תחתון השומרים על הסימטריה העיצובית אליה שואפת החברה.

Meizu 16Xs (תמונה: TENAA)
Meizu 16Xs (תמונה: TENAA)

חטיבת הביצועים מתבססת על מערכת שבבים מסתורית בעלת תדר מירבי של 2 גיגה-הרץ, יחד עם 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה (RAM) ו-64 גיגה-בייט של נפח אחסון שאינו ניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון. מערכת ההפעלה הרצה מאחורי הקלעים היא אנדרואיד 9 פאי, כשעליה ממשק המשתמש הייעודי של החברה אשר יקבל את כוחו באמצעות שימוש בסוללה בקיבולת 3900 מיליאמפר/שעה הנמצאת מתחת למכסה המנוע.

חובבי הצילום מבינינו יקבלו כאן 3 חיישני צילום ראשיים ברזולוציות של 48, 8 ו-5 מגה פיקסל, זאת בנוסף למצלמת 16 מגה פיקסל הממוקמת בחזית ותהיה אחראית על צילומי הסלפי. תפקידו של כל חיישן לא ידוע עד כה, אך נוכל לשער כי חיישן ה-48 מגה פיקסל יהיה הראשי מבין כולם, כשחיישן ה-8 מגה פיקסל יפיק תמונות בזווית רחבה וחיישן ה-5 מגה פיקסל יהיה חיישן עומק או חיישן לביצוע זום אופטי.

את ה-Meizu 16Xs אנחנו צפויים לראות באופן רשמי בקרוב בסין, בזמן שזה יוצע בצבע שחור וכחול-תכלת.

השוואת מפרטים