מוקאפ לוגו Navi (מקור PCBC)

מוקאפ לוגו Navi (מקור PCBC)

הדלפה חדשה חושפת את מחיר כרטיסי ה-Radeon Navi של AMD

| יום ראשון, 26 במאי 2019, 18:53 | חומרה, מחשבים

הדלפה חדשה חושפת את מחירי סדרת כרטיסי המסך Radeon Navi העתידית של AMD שתגיע בייצור 7nm מתקדם ותכלול את כרטיסי ה-Navi XT ו-Navi Pro, זוג כרטיסים שיהוו תחרות ישירה לכרטיסי ה-GeForce RTX של NVIDIA.

את ההדלפה החדשה אנו מקבלים מדובר של חברת Sapphire שגילה פרטים לעיתונאים סיניים ולכן צריך כמו תמיד לקחת את המידע בערבון מוגבל עד שיתפרסם מידע רשמי ישירות מ-AMD. לפי המידע, AMD צפויה להשיק זוג כרטיסי מסך מסדרת ה-Navi, הראשון עם שם הקוד Navi XT שיקרא כנראה Radeon RX 3080 והשני Navi Pro שיקרא כנראה Radeon RX 3070.

כרטיס ה-Navi XT יהיה החזק מבין שני כרטיסי ה-Navi כשהוא צפוי להציג ביצועים טובים יותר מכרטיס ה-RTX 2070 ולהגיע עם תג מחיר של 499 דולר בעוד כרטיס ה-Navi Pro צפוי להציג ביצועים טובים יותר מכרטיס ה-RTX 2060 ולהגיע עם תג מחיר של 399 דולר. בשני המקרים מדובר במחיר כפול למעשה מזה שהודלף קודם לכן ועמד על 250$ ו-200$ בהתאמה. חשוב לציין כי לפחות לפי המידע הקיים אין ל-AMD תשובה לכרטיסי ה-RTX 2080 ו-RTX 2080Ti.

לפי המידע הקיים AMD צפויה להכריז רשמית על כרטיסי ה-Navi ב-27.5 עם אירוע השקה ב-10.6, כשביקורות ראשונות יהיו זמינות ב-7.7.

בזמן שהמקור של המידע אמור להיות אמין, לאור היחסים ארוכי השנים בין AMD ו-Sapphire צריך לקחת את המידע בספק יחסי כשנכון להרגע המידע הרשמי צפוי יהיה להגיע כבר מחר, ה-27.5.

מקורות
wccftech
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות