הוכרז: משחק חדש בסדרת GRID יגיע בספטמבר

| יום חמישי, 23 במאי 2019, 15:33 | משחקים

סדרת משחקי המרוצים GRID תזכה לקבל כותר נוסף: חברת Codemasters הכריזה על משחק רביעי בסדרה. המשחק החדש, ששמו הוא פשוט GRID, יגיע ב-13 בספטמבר לקונסולות ולמחשב האישי. לצד ההכרזה שחררה החברה טריילר חשיפה אווירתי, ולאחר מכן הגיעה גם הדגמת משחקיות ראשונית.

המשחק החדש ממצב את עצמו באופן נוח בין כותר ארקיידי לבין סימולטור מציאותי. GRID יציג מרוצים בארבע יבשות שונות, ונראה כי במשחק יהיה גם מודל מציאותי של נזק לכלי הרכב, כמו גם מערכת Nemesis שתשפיע על התמודדותכם מול יריבים מוכרים. נחזור שוב למכוניות בקטגוריית ה-GTLM, אולם נראה כי במשחק מופיעים גם כלי רכב מתקופות נוספות. מפתחי המשחק זוכים לייעוץ של פרננדו אלונסו (Fernando Alonso), נהג מירוצי אינדי 500.

סדרת משחקי GRID ידועה בעיקר בזכות המנגנון שהציגה לראשונה לז'אנר משחקי המרוצים, המאפשר "לחזור בזמן" לאחר שביצענו שגיאה במרוץ, ולתקן את הטעות. המשחק הראשון, מ-2008, חולל שינוי מסוים בז'אנר בזכות המנגנון המעניין, אולם לא כל המשחקים בסדרה זכו לאהדת הקהל: ב-2013 יצא GRID 2 שלא התקבל באופן חיובי. שנה לאחר מכן, אולי בניסיון לכפר על קודמו, הוציאה החברה משחק נוסף בשם Grid Autosport.

בסרטון המשחקיות של הכותר החדש ניתן לראות כמה פרטים מעניינים. ההדגמה מציגה מסלול בסן פרנסיסקו לעת שקיעה, ומסלול נוסף בשנגחאי שבסין. נראה כי עקיפת יריבים וביצוע תמרונים מרשימים יזכו אתכם בניקוד נוסף. עם זאת, מנגנון ה-Rewind המאפשר לחזור כמה רגעים בזמן עדיין לא הוצג – כנראה ש-Codemasters שומרת את האפשרות הזו להדגמות מאוחרות יותר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות