עכשיו זה רשמי: כוכב סדרת דמדומים רוברט פטינסון יגלם את באטמן

רוברט פטינסון רוברט פטינסון (Maximilian Bühn via Wikimedia Commons)

יש יורש לגלימה של האביר האפל – אחרי שהשמועות רצו כבר שבועיים, התקבל אישור רשמי מהאחים וורנר (Warner Bros) כי נחתם חוזה עם רוברט פטינסון (Robert Pattinson) לגלם את באטמן בסרט הבא על איש העטלף האיקוני. פטינסון יורש את התפקיד מבן אפלק (Ben Affleck), שאמור היה לביים את הסרט ולשחק בו. תחילה ויתר על כיסא הבמאי, ולאחר מכן גם נפרד מהגלימה.

השינוי הוא חלק ממסכת שינויים שעוברת על הסרטים המבוססים על הקומיקסים של DC. חברת האחים וורנר מתרחקת מהיקום הקולנועי, ומתמקדת בסרטים יחידניים וסדרות סגורות, שלא ישליכו אלה על אלה. לאחר שהופיע ב”באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק” וב”ליגת הצדק” בתפקיד באטמן, אפלק לא יופיע שוב בתפקיד – לפחות לא בזמן הקרוב.

הסרט הבא על איש העטלף יבויים על ידי מאט ריבס (Matt Reeves), במאי שני סרטי “כוכב הקופים” האחרונים, וידוע אף תאריך היציאה שלו – ה-25 ביוני 2021. עם הליהוק של פטינסון אפשר להתחיל לעבוד על הסרט.

פטינסון מוכר בעיקר כערפד אדוורד מסדרת “דמדומים” המצליחה, שהסתיימה לפני שבע שנים, אך עדיין מזוהה מאוד עם השחקן. מאז הוא כיכב בלא מעט סרטים, בעיקר סרטי אינדי, בין השאר אצל הבמאי הלא סטנדרטי דייוויד קרוננברג. כעת הוא הולך להיכנס לנעליו של ברוס וויין/באטמן – מיליוני מעריצים עוצרים את נשימתם בחשש.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים