רחפן DJI Storm (מקור DJI)

רחפן DJI Storm (מקור DJI)

הוכרז: DJI Storm – רחפן במהירות 80 קמ"ש

| יום שני, 3 ביוני 2019, 15:03 | גאדג'טים, טכנולוגיה

יצרנית הרחפנים DJI וסטודיו הצילום של החברה DJI Studio מציגים את החידוש האחרון בתחום הרחפנים המקצועיים לתעשיית הקולנוע, DJI Storm. מדובר ברחפן הגדול והחזק ביותר של החברה עד כה עם כושר נשיאה של 18.5 ק"ג ומהירות של עד 80 קמ"ש.

ההבדל הגדול בין ה-Storm לבין הרחפנים המקצועיים האחרים של DJI הוא שנכון לעכשיו, רחפן ה-DJI Storm יהיה מיועד לשימוש בלעדי של חטיבת הקולנוע DJI Studio, סטודיו המשמש לצילומים אוויריים מיוחדים. הרחפן יגיע עם צוות יעודי של DJI להפעלתו ויחד עם משאית יעודית של החברה.

התפתחות תחום הרחפנים אפשרה ליוצרים להוסיף סצינות ייחודיות מזווית ראייה שונה ממה שנעשה עד כה. החיסרון הגדול הוא משקל הציוד אותו הרחפן יכול לשאת, מה שהגביל את איכות הצילום האווירי בהשוואה לצילום רגיל. הדגם התעשייתי הקודם של DJI, ה-Matrice 600, היה בעל כושר נשיאה של 6 ק"ג בלבד, כשליש מהיכולת של ה-Storm החדש.

ה-Storm יגיע עם מייצב ה-Ronin 2 של DJI עליו יהיה ניתן יהיה להרכיב מגוון רחב של מצלמות, דוגמת DSMC2 של RED או ALEXA של ARRI עם עדשות יעודיות, כשמערכת שידור הוידאו מסוג LightBridge 2 תאפשר שידור לטווח של עד 2 ק"מ.

סוללת ה-Storm תאפשר לו לשהות באוויר כ-15 דקות עם משקל ציוד של 12 ק"ג או עד 25 דקות ללא ציוד נוסף, כשהוא מגיע למהירות מקסימלית של 80 קמ"ש במצב ספורט או 60 קמ"ש במצב GPS.

בעוד לא מדובר על רחפן שאותו ניתן יהיה לרכוש באופן עצמאי, ה-DJI Storm מבטיח לנו כי אנו צפויים לקבל צילומי וידאו אוויריים מיוחדים במיוחד באמצעות שירותי DJI Studio שהחברה מספקת לתחום הקולנוע.

מקורות
dronedj
theverge
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות