שלט גלקסי של סמסונג

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

מפרט מכשירי ה-Galaxy Note 10 ו-Galaxy A90 נחשף במבחן ביצועים

ככל שאנחנו מתקרבים למועד ההכרזה אשר עשוי לתפוס מקום בחודש אוגוסט הקרוב, ההדלפות ממשיכות להגיע וכעת אנחנו רואים שלושה מבחני ביצועים שונים המציגים את מפרטם של דגמי ה-Galaxy Note 10 וה-Galaxy A90. זוג הדגמים מראה לנו כי סמסונג ממשיכה בהצעת מערכות שבבים שונות לשווקים שונים, זאת תוך ניסיון להעלאת רמת הביצועים של מערכת השבבים תוצרת הבית.

המכשיר המסתתר תחת שם הדגם SM-N976V עתיד להתברר כ-Galaxy Note 10 המיועד לרשת Verizon האמריקאית, וזו תעשה שימוש במערכת השבבים Snapdragon 855 לצד 12 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ומערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי. בגזרת הציון אנחנו רואים כי המכשיר קיבל 3529 נקודות למבחן העיבוד החד ליבתי, ומעל 10 אלף נקודות למבחן העיבוד הרב-ליבתי.

במעבר לדגם הנגמר באות B במקום V, נפגוש כאן את מערכת השבבים Exynos 9825 אשר עדיין לא הוכרזה באופן רשמי על ידי החברה, אך נראה כי סדרת ה-Galaxy Note 10 עומדת להיות הראשונה לעשות בה שימוש. המערכת צפויה להיות הראשונה מבית סמסונג המיוצרת בתהליך 7 ננו-מטר, וזו תרוץ לצד 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ומערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי. בהשוואה למערכת השבבים מבית קוואלקום, נוכל להבחין בהבדל מזערי של 28 נקודות לטובת מערכת ה-Exynos, בשעה שמבחן העיבוד הרב-ליבתי מציג הבדל של 1186 נקודות לטובת ה-Snapdragon 855.

את הקרב בין זוג הוריאציות של מכשיר הדגל מיישב ה-Galaxy A90, כשזה מגיע עם מערכת השבבים Snapdragon 675, שישה גיגה-בייט של זיכרון עבודה ומערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי. הניקוד אותו קיבל המכשיר אינו בר השוואה למכשיר הדגל, אך בהשוואה למכשיר כדוגמת ה-Redmi Note 7 Pro העושה שימוש באותה מערכת שבבים, נגלה כי ה-Galaxy A90 מגיע עם ניקוד של 2504 על 6768 נקודות, בעוד שהרדמי נוט 7 מציע 2466 על 6214 נקודות למבחן העיבוד החד-ליבתי והרב-ליבתי בהתאמה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות