הוכרז: משחק התפקידים Baldur's Gate 3, צפו בטריילר החשיפה

משחק התפקידים Baldur's Gate הוכרז רשמית. המשחק נמצא בפיתוח בחברת Larian Studios, האחראית על משחקי תפקידים מוערכים מאוד מהשנים האחרונות, כמו Divinity: Original Sin ומשחק ההמשך המוצלח שלו. Baldur's Gate 3 נחשף באופן רשמי במהלך האירוע של גוגל, שהתמקד בשירות הזרמת המשחקים שלה, Stadia, לאחר ששמועות אודות המשחק דווחו כבר בשנה שעברה.

משחקי Baldur's Gate הם משחקי תפקידים איזומטריים מבוססי "מבוכים ודרקונים" שהראשון מהם יצא בשנות ה-90. בעוד שהמשחק מתרחש בזמן אמת, ניתן לעצור בכל רגע את ולחלק פקודות לדמויות השונות בחבורה שלכם – מנגנון זה מאפשר לשחקנים להפעיל טקטיקה וחשיבה. הסדרה, שפותחה במקור בחברת BioWare, השפיעה על תעשיית המשחקים באופן ניכר: לפי הדעה הרווחת בתעשייה Baldur's Gate תרם לתחייתו של ז'אנר משחקי התפקידים, שנחשב לרדום באותה תקופה.

המשחק החדש מהווה המשך ל-Baldur's Gate 2: Shadows of Amn שיצא בשנת 2000, לאחר הפסקה בת 19 שנים. Baldur's Gate 3 יתבסס על מערכת D&D 5 העדכנית, וייתן לנו שוב לחבור לכמה דמויות צבעוניות במסעותינו בעולם הפנטזיה העשיר של הממלכות הנשכחות. נוכל גם לשחק עם חברים שימלאו את מקומן של הדמויות המוכנות במשחק. Larian ציינה כי מדובר בפרויקט השאפתני ביותר של החברה עד היום.

גוגל ציינה כי המשחק יגיע כאחד מהכותרים בחלון ההשקה של Stadia לקראת סוף השנה, ויהיה זמין לשחקנים שיקדימו להירשם לשירות. עם זאת, באתר המשחק הרשמי עדיין לא הוזכר תאריך ההשקה ו-Larian לא סיפקה תאריך מדויק. עם זאת, החברה הודיעה כי תספק פרטים נוספים בקרוב.

מקורות
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות