סנהייזר מדגישה את האיכות עם אוזניות גיימינג אלחוטיות חדשות

חברת סנהייזר (Sennheiser), אחת מיצרניות מוצרי האודיו האוזניות הגדולות בעולם, הכריזה על ה-GSP 670, אוזניות הגיימינג האלחוטיות הראשונות של החברה בעבור גיימרים המעוניינים באיכות אודיו גבוהה במיוחד עם סראונד 7.1 לחווית גיימינג היקפית.

בעוד שרובנו רגילים לשמוע על אוזניות גיימינג מחברות דוגמת רייזר ולוג’יטק, גם חברות אודיו גדולות יותר דוגמת סנהייזר מייצרות אוזניות גיימינג אם כי בתדירות נמוכה הרבה יותר. עם זאת, כאשר דגם חדש אכן יוצא הוא תופס באופן מיידי את תשומת הלב של שחקני המחשב והמשתמשים לאור איכות האודיו הגבוהה המוכרת מהחברה.

דגם ה-GSP 670 החדש משדרג את אוזניות ה-GSP 600 החוטיות של סנהייזר עם תוספת חיבור אלחוטי כפול המשלב את הטכנולוגיה היעודית של החברה עם מתאם GSA 70 אלחוטי לזמני שיהוי נמוכים במיוחד בשידור האודיו וחיבור Bluetooth המאפשר לחבר את האוזניות למכשירים נוספים וקונסולות.

אוזניות Sennheiser GSP 670 (מקור סנהייזר)

בעבור שחקני מחשב סנהייזר שילבה באוזניות זוג חוגות המאפשרות לכוון בנפרד את השמע ממשחקים ושיחות בין שחקנים, כאשר המיקרופון המובנה מגיע עם טכנולוגיית סינון רעשים. מבחינת סוללה אוזניות ה-GSP 670 יוכלו לספק עד 20 שעות שימוש בחיבור Bluetooth או עד 16 שעות בחיבור האלחוטי היעודי שלהן עם תמיכה בטעינה מהירה המספקת שימוש של שעתיים בטעינה של 7 דקות בלבד.

אוזניות ה-Sennheiser GSP 670 זמינות להזמנה מוקדמת עם משלוחים החל מה-1 ביולי במחיר של 350 דולר ויגיעו יחד עם מתלה האוזניות GSA 50 של החברה במתנה.

אף שלא חסרות אוזניות גיימינג בשוק כיום, העובדה כי ה-GSP 670 מיוצרות על ידי סנהייזר מעלה מראש את איכות האודיו שניתן לצפות מהן לרמה הגבוהה ביותר בעבור שחקני המחשב.

מקורות
thomasnet
sennheiser
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות