הוכרז: Cyberpunk 2077 מגיע באפריל, קיאנו ריבס יככב

במהלך הלילה נחשף כי משחק התפקידים המצופה Cyberpunk 2077 יגיע לחנויות ב-16 באפריל 2020. ניתן כבר להזמין אותו מראש ב-Steam, כאשר גם בחנות נרשם כי המשחק ישוחרר בתאריך זה. לצד ההכרזה על תאריך ההשקה עלה גם טריילר חדש למשחק, בו מככב, למרבה ההפתעה, קיאנו ריבס.

הטריילר החדש הגיע מהמצגת של מיקרוסופט בתערוכת E3. מדובר בטריילר סינמטי המציג טעימה מכמה דמויות בסיפור במשחק, כמו "סמוראי", המנסה להערים על אחד ממנהיגי העולם התחתון בעיר האפלה. בסוף הטריילר דמותו של קיאנו ריבס נחשפת בדרמטיות. לאחר הצגת הטריילר קיאנו ריבס עלה על הבמה ודיבר על המשחק. השחקן הזכיר בקצרה כמה מהאפשרויות במשחק ואת העיר העתידנית המרהיבה.

מארז האספנים של המשחק נחשף גם כן. המארז המהודר מגיע בקופסה ענקית ובתוכה ניתן למצוא את המשחק באריזת Steelbook' פסל מרשים של גיבור המשחק, ספר אומנות בכריכה קשה, סט סיכות מתכת, מחזיק מפתחות בעיצוב המשחק, מפה מיוחדת של עיר המשחק המגיעה בשקית "ראיות" של המשטרה, טלאים תפורים, ספר המתאר את סיפורי הרקע של המשחק, גלויות וסט מדבקות. הרוכשים יקבלו גם תוכן דיגיטלי כמו פס-הקול של המשחק. התענוג יעלה לכם 250 דולרים.

Cyberpunk הוא אחד המשחקים המצופים ביותר של השנה הבאה: משחק התפקידים העתידני, מגוף ראשון, מגיע מ-CD Projekt, היוצרים של The Witcher, מבין סדרות המשחקים המוערכות ביותר בשנים האחרונות. המשחק נמצא בפיתוח כבר כמה שנים. בשנה שעברה הדהימה CD Projekt את הקהל בהכרזה צבעונית של המשחק, וסרטון משחקיות ארוך שהותיר את הגיימרים עם ציפיות גבוהות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות