חברת Epic Games רוכשת את הסטארט-אפ הישראלי האוס-פארטי

האוס-פארטי (Houseparty), אפליקציית הוידאו החברתית, נמכרה ל-Epic Games. השירות מספק מקום בטוח ונעים לבני נוער המעוניינים לדבר אחד עם השני בוידאו, לעבור בין חדרי צ’אט ולשתף חוויות. הבשורה הגיעה מחשבון האפליקציה הרשמי באתר Medium, שם נרשם: “היום הוא יום גדול עבורינו ב-Houseparty היות ואנו מצטרפים למשפחת Epic Games”! סכום הרכישה לא פורסם, אך מוערך בעשרות מליוני דולרים.

מאחורי הקלעים, האוס-פארטי בעצם שייכת לחברת Life on Air הישראלית. החברה הוקמה ב-2013, ועד כה הושקעו בה 70 מליון דולר. לאורך השנים החברה עברה מספר גלגולים, כאשר האוס-פארטי החלה את דרכה כאפליקציה ב-2016. המיזם הקודם שלהם, מירקט, הצליח לגייס כסף אך היה חייב לעבור שינוי משמעותי בגלל התוכניות בחברות ענק כמו פייסבוק, שהתגלו אז. המייסדים החליטו לשנות כיוון וליצור אפליקציה שהיא מעין ניסיון “להפוך את סקייפ לרשת חברתית”.

החברה תמשיך את פעילותה כרגיל בעתיד הנראה לעין. חשבונות המשתמשים של Epic ושל Houseparty לא יאוחדו, לפחות בשלב זה. חפיפה מסוימת בין קהל היעד של משחקי Epic והקהל של Houseparty מעלה את האפשרות כי החברות ישלבו את שירותיהן באופן זה או אחר בעתיד, אך נכון לעת זו לא נמסר על כך דבר.

“ההצטרפות ל-Epic מהווה צעד משמעותי בהגשמת המשימה שלנו, להביא אמפתיה לתקשורת באינטרנט”, אמרה סימה סיסטאני, ממייסדי המיזם והמנהלת המובילה את החברה כיום. “יש לנו חזון משותף – להפוך את האינטרקציה בין אנשים לקלה ונעימה יותר, ותמיד לכבד את פרטיות המשתמשים.” אל הדברים הצטרף טים סוויני, מנכ”ל Epic, באומרו: “האוס-פארטי מחברת בין אנשים, יוצרת אינטרקציות חברתיות חיוביות בזמן אמת. בעזרת איחוד הכוחות הזה אנו יכולים לבנות חוויות משותפות אפילו יותר מהנות מאשר אלו שיכלו להשיג לבדנו.”

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים