סמסונג ממשיכה לדחות את השקת ה-Galaxy Fold המתקפל

Galaxy Fold (תמונה: סמסונג) Galaxy Fold (תמונה: סמסונג)

בשעה שסמסונג נושאת איתה את ההבטחה החוזרת כי ה-Galaxy Fold המתקפל יגיע “בשבועות הקרובים”, הקהל כבר התחיל להבין כי מדובר בסיפור מורכב יותר והמכשיר ממשיך ומקבל דחייה נוספת לאחר מועד ההשקה המקורי שתוכנן להתרחש ב-26 באפריל. במועד המדובר תכננה החברה להשיק את ה-Galaxy Fold עבור תג מחיר של 1980 דולרים, אך נראה כי גם יותר מחודשיים אחרי המצב אינו משתפר.

התקווה להשקה בחודש הקרוב החלה לאחר שעובד בכיר בסמסונג העיד על כך שהמכשיר יעשה את דרכו לשוק כבר בחודש יולי הקרוב, כשבחודש המדובר החברה תערוך כנס עיתונאים בו היא תדבר גם על מועד ההשקה הקרב ובא. אומנם, כעת סמסונג עצמה מגיבה לדבריו ולשמועות שדבריו גררו ודוחה את הדברים ואת השמועות הנוגעות להשקת המכשיר בחודש יולי.

Samsung Galaxy Fold (תמונה: סמסונג)
Samsung Galaxy Fold (תמונה: סמסונג)

בתגובתה של החברה ציינה כי “אם היינו מקיימים אירוע למדיה בחודש הקרוב, היינו כבר מתריעים על כך ברגעים אלו”, מה שמאשר לנו את העובדה שסמסונג אינה מתכננת לקיים את אירוע העיתונאים עליו דיבר העובד. יתרה מכך, החברה ציינה ששום דבר לא השתנה משמעותית מאז הודיעה על העיכוב ממועד ההשקה המקורי, כך שתקוותינו להשקה הקרובה כבר פחות מציאותית.

דבריה של סמסונג אינם מעודדים במיוחד לאחר גל ביטולי ההזמנות מצידן של ענקיות הסלולר כמו AT&T, שהייתה האחרונה לבטל את הזמנתה למכשיר, ורשת Best Buy אשר ביטלה גם היא את הזמנתה ל-Galaxy Fold. במידה ואתם ממתינים למכשיר מתקפל ונמנעים מרכישת מכשיר בעל עיצוב ‘סטנדרטי’, כנראה שתצטרכו להמשיך בהמתנה עד להגעת ה-Huawei Mate X או ה-Galaxy Fold לשוק.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים