מדפסת

תמונה: ברדר

הדפסה בטוחה: כל מה שצריך לדעת על אבטחת מידע למדפסות

| יום שלישי, 25 ביוני 2019, 16:00 | טכנולוגיה
תגיות: Brother, ברדר

בעידן שבו הידע הוא הנכס הכי רגיש שיכול להיות לכם, אין דבר קריטי יותר מלהגן עליו מפני גניבה. לא תאמינו כמה ערך יכול להיות למידע שאתם מחזיקים – מרשימת מיילים שכל חברת תקשורת תשמח לקבל ועד חוזה סודי או פורמט השקת מוצר חדש שמישהו עלול להשתמש בהם לטובתו. לכן לא רק המחשב שלכם זקוק לאבטחה מוגברת, אלא גם המדפסת, שמחוברת אליו כממשק הקצה הנחוץ ביותר בסביבות עבודה.

גם אם תיקחו את כל המחשבים, הסמארטפונים, הטאבלטים, והתקני האחסון ותוסיפו להם אבטחת מידע חלומית ופרקטית ברמה גבוהה – עדיין תהיו חשופים לגניבת מידע פוטנציאלית. עבור ההאקר, הסחטן, המתחרה העסקי, כנופיית הפשע וגם העובד לשעבר, כל ציוד דיגיטלי הוא קרקע פורייה לגניבת מידע יקר ערך שאפשר להשתמש בו נגדכם. זוהי הסיבה שבגללה מאות חברות אבטחה עמלות יום ולילה על פיתוח של עוד ועוד תוכנות אבטחת מידע והגנות סייבר חזקות שישלחו אותנו לישון טוב יותר, בידיעה שכל המידע שלנו נמצא במקום בטוח.

ביצת הפאברז'ה של המידע העסקי

אם מישהו מעוניין לגנוב מכם מידע, הוא לא יבחל בשום אמצעי כדי להשיג את המטרה. הוא יבצע שוב ושוב פריצות יזומות, יחדיר וירוסים ויתקין תוכנות ריגול על כל ציוד קצה שנמצא אצלכם בשימוש, ולא, הוא ממש לא חייב להשתמש אך ורק במחשב האישי שלכם כדי להשיג את מה שהוא רוצה. להיפך – מה פשוט, נגיש ונוח יותר מלעבור דרך המדפסת שלכם בבית העסק? המכשיר היחידי שמחובר לרשת מחשבים שלמה, לצי של סורקים, התקנים ניידים וסמארטפונים, זה שעומד במקום גלוי ונגיש לכל העובדים ולרוב בלי פיקוח. המדפסת היא מכרה הזהב, הפאברז'ה, אבן החכמים של עברייני הסייבר.

מדפסות נכנסות כיום למשחק האבטחה בצורה מוגברת ומצריכות הגנה קפדנית על המידע העובר דרכן. מה שבעבר נחשב למכונה "טיפשה" שמבצעת בצורה מגושמת הנחיות משרדיות, היא האמצעי ששום עסק או ארגון לא יכולים להסתדר בלעדיו בצורה שוטפת ומסודרת. היא הופכת בעידן המידע לאחת מנקודות התורפה הקריטיות של בית העסק, מי שעומדת בחלל פתוח ונגיש לכולם ומנהלת מערך הדפסה יומי עצום, לפעמים על פני יותר ממכשיר אחד. קשה לעקוב אחרי סוגי ההדפסות וקצב ההדפסות של כל אחד מהעובדים והמידע יכול לזלוג החוצה בטעות, אך גם בזדון במטרה לפגוע בחברה.

אבטחת מידע מתקדמת למדפסות

החדשות הטובות הן שקיים מבחר איכותי וטוב של פתרונות אבטחה שמגן מפני דליפת מידע, זיופים והונאות. אפשר לעקוב ולנטר באמצעותן כל פעולת הדפסה ולהמשיך להתנהל בבטיחות וחשאיות בהדפסת החומרים. תוכנת האבטחה יכולה להגביל הרשאות ולהתיר הרשאות זמניות, לחייב הזנה של קוד אישי או העברת כרטיס עובד כדי לחלץ את ההדפסה, למחוק הדפסות שלא נאספו וכך למנוע מאחרים לקחת אותן וכמובן להגביל את כמות ההדפסות פר עובד.

מדפסת

תמונה: ברדר

דור המדפסות הבולט שפועל כיום באבטחה מוגברת שייך לסדרת ה-X series של חברת Brother – מי שמובילה בגאון כבר שנים את טכנולוגיית ההדפסות העולמית. מדפסות בטכנולוגיית הזרקת דיו X Series מציעות תפוקת הדפסות וסריקות בקצב מהיר וחסר תקדים בשוק. זוהי אחת הסיבות שהן זקוקות לאבטחת מידע משופרת ולכן נחשבות למוצר מבטיח עבור כל מי שרוצה לשמור על המידע שלו קרוב לליבו.

במערכת מוטמע מנגנון הצפנת נתונים (SFTP) שדרכו אפשר גם להשיג חיסיון על הסיסמה בכל העברה אלקטרונית שלה וגם להפיק מסמכים בגרסה מאובטחת בהצפנת SSL. המערכת מזהה כל ניסיון התקפה ופריצה ומפעילה מיידית את אמצעי ההגנה שלה.

בנוסף לכך מאפשרת סדרת מדפסות ה-X seires לכל מקבלי ההחלטות והמורשים בחברה לייצר פרופילים מאובטחים אישיים (Secure Function Lock 2.0), כך שההדפסות יוגבלו או יוגדרו בהתאם לצורך ויוכלו גם להיות מותנות ברכיב SecurePrint (הדפסה מאובטחת) – המעכב את ההדפסה עד זיהוי כאשר רוצים למנוע מאחרים להיחשף לתוכן רגיש ולשחרר אותה רק באמצעות כרטיס מזוהה, לפי הגדרות המערכת.

100% אפקטיביות לחברה או הארגון שלך

הגנות האבטחה המוצלחות שקיימות כיום בגזרת המדפסות, מסייעות להשיג סדר, שליטה ובקרה לארגונים בעלי ניירת מרובה. כך למשל אפשר להגדיר ניתוב למדפסת מסוימת, ברירת מחדל להדפסה דו-צדדית ולהגביל הדפסות יקרות בצבע רק לבעלי הרשאה מסוימת. חברות רבות משתמשות גם בתכונה של הדפסת סימן מים של פרטי המדפיס ולוגו החברה על כל נייר, כדי להימנע מזיופים. התוכנה גם מפיקה דו"חות אפקטיביים לגבי ניצולת המדפסות ביחס לכל עובד ומאפשרת לזהות חריגות, בד בבד עם ניהול מערך הדפסה חסכוני ומושכל יותר. לכן מומלץ לרכוש כיום מדפסת בעלת אבטחת מידע מובנית, כזו שתאבטח את המדפסת בצורה אופטימלית ותשיג לכם שקט ושליטה מלאה בכל פקודה המתבצעת באמצעותה.

חברה שמתמקדת גם בפתרונות הדפסה ושאבטחת מידע נמצאת בראש סדר העדיפויות שלה, מסוגלת לפתח פתרונות דיגיטליים טובים ועמידים יותר ולכן תשרת אתכם בצורה נבונה ונכונה. חברת Brother מאמינה שדרושה לכם יעילות והגנה מקסימלית להמשך התנהלות עסקית תקינה והיא מהווה חלק בלתי נפרד מהמנגנון הדיגיטלי בחברה שלכם. זו ההזדמנות שלכם להשיג נוחות, שליטה, חדשנות, חיסכון וראש שקט בכל פעולה שמישהו אחר מבצע מטעמכם.

לפרטים נוספים אודות סדרת המדפסות X Series החדשה מבית Brother לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות