מכשיר מבית סוני עם 6 מצלמות (תמונה: .Twitter/Max J)

מכשיר מבית סוני עם 6 מצלמות (תמונה: .Twitter/Max J)

דיווח: סוני עובדת על מכשיר עם 6 מצלמות בגבו ו-2 בחזיתו

| יום רביעי, 19 ביוני 2019, 17:10 | סלולר

בזמן שמכשיר הדגל הנוכחי שלה נושא עמו 3 מצלמות בחלקו האחורי ‘בלבד’, סוני עובדת במרץ על כניסה תחרותית חזרה לשוק הסלולר כשהדיווח האחרון אודותיה מספר לנו על סמארטפון בעל 6 מצלמות בחלקו האחורי וזוג מצלמות בחלקו הקדמי. אנחנו עוד לא יודעים כיצד ייקרא המכשיר העתידי, אך אנחנו כן יודעים את מפרט המצלמות.

על פי ההדמיות אותן הביא אלינו המדליף Max J, נוכל לראות מכשיר בעל 6 מצלמות בגבו, כאשר שם נגלה חיישן ראשון ברזולוציית 20 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/2.4, חיישן שני ברזולוציית 48 מגה פיקסל עם מפתח צמצם משתנה של f/1.2 ו-f/2.4 וחיישן שלישי ברזולוציית 16 מגה פיקסל ובמפתח צמצם f/2.4.

בעמודה שליד נמצא גם חיישן 8 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/2.4, חיישן 12 מגה פיקסל עם מפתח צמצם משתנה של f/1.2 ל-f/2.4 וחיישן עומק אחרון ברזולוציית 0.5 מגה פיקסל.

מקס אינו חושף מה יהיה תפקידו של כל חיישן, אך על פי השערתינו סוני תשתמש בזוג החיישנים בעלי מפתחי הצמצם המתחלפים כחיישנים ראשיים, בעוד שחיישן ה-16 או חיישן ה-20 מגה פיקסל יתפקד כחיישן רחב והשני מצלם בשחור לבן באופן טבעי. חיישן ה-8 מגה פיקסל יספק לנו את הזום האופטי וחיישן העומק ישפר את תמונות הפורטרט באמצעות הפרדה טובה יותר מהרקע.

בחזיתו של המכשיר מזכיר הדיווח זוג חיישני 10 ו-0.3 מגה פיקסל, כשחיישן ה-10 מגה פיקסל יפיק את רוב התמונות, בעוד שחיישן העומק ברזולוציית 0.3 מגה פיקסל יבצע הפרדה של המצולמים מהרקע בעת צילום תמונות פורטרט. בשלב זה אנחנו לא יודעים מה יהיה עיצובו האמיתי של המכשיר, כשההדמיות המוצגות לעיל נוצרו על סמך דמיונו החופשי בלבד.

מקורות
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות