אנדרואיד מגיעה לרכב – הכירו את Asteroid מבית Parrot

| יום רביעי, 31 באוגוסט 2011, 16:13 | רכב

כשמישהו מזכיר את שם אנדרואיד אנחנו כבר יכולים לנחש שמדובר בטלפון סלולארי, טאבלט או אפילו מיקרוגל (הידעתם? יש גם מיקרוגל המופעל ע”י אנדרואיד), אבל הפעם מדובר בתחום נוסף – אנדרואיד פולשת לעולם הדיבוריות החכמות והפעם בשיתוף עם חברת Parrot, יצרנית מובילה בתחום.

המכשיר, שנקרא ASTEROID, נראה כ”רדיו חכם” כאשר בצידו האחד עמדת שליטה – גלגלת ומספר לחצנים, ובצידו השני מסך בגודל 3.2 אינץ’. האסטרואיד הוא דיבורית, נגן מוזיקה וגם בעל יכולת קליטת שידורי רדיו. בנוסף, למכשיר קישוריות Bluetooth, WIFI, אנטנת GPS חיצונית (לקליטה טובה יותר) ומספר אופציות לחיבורים חיצונים, כגון: כניסת Line-in לנגן חיצוני, חיבור USB וחריץ לכרטיס זיכרון SD.

ה- Asteroid מריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד המבוססת על גרסת ה-mobile OS שלה. במערכת ההפעלה מובנות מספר אפליקציות בניהן המפות של גוגל וה-iCoyote להתראה על מצלמות וסיכונים הנמצאים על הדרך (לא תקפה בישראל). ה-ASTEROID, משתמש בשירות הזיהוי הקולי של גוגל וניתן לבקש מהמערכת לחפש שיר מסוים או איש קשר בספר הטלפונים ולחייג אליו ללא כל נגיעה במכשיר.

YouTube Preview Image

לצורך חיבורו של המכשיר לאינטרנט נדרש לחבר מתאם USB 3G או להגדיר את מכשיר הסמארטפון כ”נקודה חמה” ולחפשו באמצעות ה-WIFI של האסטרואיד. בתור אחד שמסמפט את מוצרי חברת Parrot, עלו לי שני דברים שמציקים לי במכשיר החדש:

  1. מסך קטן – כנראה שעיצוב המכשיר נובע מסטנדרט גודל התא המיועד למכשירים דומים (כמו רדיו), אבל ניווט קריאת מספרי טלפון ועוד תוך כדי נהיגה, וממרחק של חצי מטר (אם לא יותר) ממסך שגודלו 3.2 אינץ’, אינה משימה פשוטה ואפילו על סף הלא בטוחה.
  2. קישוריות לאינטרנט – אנני מבין איך מכשיר זה, שחלק מתוכנותיו תלויות מאוד באינטרנט דורש אביזר חיצוני לצורך חיבורו לרשת הסלולרית. על חריץ לסים שמעתם?

המכשיר יושק בחודש אוקטובר ותג מחירו יהיה $349.

(קישור למוצר באתר http://www.parrot.com/usa/products/bluetooth-hands-free-car-kits/parrot-asteroid)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות