משחק הניהול Fallout Shelter סוגר הכנסות של 100 מיליון דולר

| יום חמישי, 20 ביוני 2019, 15:16 | אפליקציות, משחקים

חברת בתסדה, המפתחת את משחקי Fallout, חוגגת בימים אלו את ציון הדרך המשמעותי של המשחק Fallout Shelter. המשחק החינמי עבר כעת את רף 100 מיליון הדולרים בהכנסות מאז הושק לפני ארבע שנים. מדובר בהישג מרשים במיוחד עבור משחק שהושק בכלל כדי לקדם כותר אחר. הדיווח הגיע מחברת Sensor Tower המפעילה חטיבת מודיעין עסקי ועוקבת, בין היתר, אחרי פעילות בחנויות האפליקציות.

ב-Fallout Shelter אנו משחקים בתור מנהלים של מקלט, אחרי המלחמה הגדולה שחיסלה את מרבית האוכלוסיה, והשורדים המועטים מסתתרים במקלטים עד שהקרינה בחוץ תהיה נמוכה מספיק כדי לצאת שוב לאוויר העולם. בינתיים, לנהל מקלט זה עניין לא פשוט המתגלה כאתגר קהילתי: עלינו לספק את רצונותיהם של שוכני המקלט שלנו, לאפשר להם תנאי מחיה ולהתאים את המקלט גם לגידול באוכלוסיה המתרחש לאורך זמן.

המשחק, שהושק בחינם כדי לקדם את Fallout 4, התגלה כהצלחה מסחררת. מאז השקתו למעלה מ-63 מיליון שחקנים התקינו את המשחק בטלפון ברחבי העולם באמצעות חנות האפליקציות של גוגל ושל אפל. הדיווח לא מתייחס בשלב זה לגרסאות נוספות של המשחק שהגיע גם לקונסולות ולמחשב.

בסך הכל, מתוך 100 המיליון שהכניס המשחק עד כה, 60 מיליון בקירוב הגיעו מארצות הברית, והיתר ממדינות אחרות. בריטניה הכניסה לבדה 9 מיליון דולרים למשחק, ואחריה גרמניה עם חמישה מיליון, קנדה עם ארבעה מליון ואוסטרליה עם 3.4 מיליון. גם בסין המשחק התקבל בברכה והכניס שלושה מליון דולרים – המדינה תקבל בקרוב גרסה מיוחדת של המשחק, מעין המשך שיתמקד במולטיפלייר.

מקורות
Sensor Tower
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות