סימולטור הטיסה החדש של מיקרוסופט יתמוך בתכני הקהילה

| יום שני, 24 ביוני 2019, 17:16 | משחקים

סימולטור הטיסה החדש של מיקרוסופט, Microsoft Flight Simulator, הלהיב את הקהל בתערוכת E3 עם טריילר עוצר נשימה. כעת מתברר כי המשחק החדש לא רק נראה מצוין, אלא גם יתמוך במודים – תכנים שנוצרו על ידי חברי הקהילה. תכונה זו, כפי שיודעים מעריצי הסימולטור הוותיק, תורמת רבות לפיתוח הקהילה ולהישרדותו של המשחק לאורך זמן.

עדיין לא ברור כיצד תתנהל התמיכה בתכני הקהילה, אך אולי ניתן לקבל רמז מ-Minecraft – מיקרוסופט מנהלת מעין חנות תכנים עבור המשחק, שבו מוצעים תכנים שנוצרו בקהילה, בין אם בחינם או בתשלום. החברה הביעה את רצונה לעבוד בצמוד לקהילה על מנת להתאים את החוויה לשחקני Flight Simulator.

המשחק מתוכנן להגיע בשנה הבאה. לפי מיקרוסופט, החברה השתמשה בכמות אדירה של נתונים מהעולם האמיתי כדי לייצר את סביבות המשחק השונות – למעלה משני פטה-בייט. הדבר בהחלט ניכר בסביבות המפורטות שנראו בטריילר המשחק, שעליהן גם נוספו קישוטים כמו להקות ציפורים, בעלי חיים, כלי רכב על הקרקע, וכן הלאה.

מיקרוסופט ביקשה להבהיר כי בניגוד למשחק הקז’ואל Microsoft Flight שהשיקה החברה לפני כמה שנים, Flight Simulator הוא לא משחק קז’ואל – זהו סימולטור טיסה עם דגש על ריאליזם. עם זאת, מיקרוסופט סיפרה כי היא תאפשר גם לשחקנים חדשים, שרוצים לטוס ללא השקעה גדולה של זמן לימוד, ימצאו את מקומם ויוכלו לטוס ללא חשש. בסופו של דבר, מיקרוסופט לא תנסה להקשות על אף אחד לטוס, בין אם מדובר בטייסים מנוסים או בחדשים.

“יהיו היכולות שלכם אשר יהיו, אם אתם רוצים לטוס, אנחנו נעשה כל מה שאפשר כדי לגרום לזה לקרות”, נמסר מהחברה. “בין אם יש לכם בבית ג’ויסטיק מתקדם, מקלדת ועכבר, בקר שליטה, וכן הלאה. אף טייס לא ישאר מאחור.”

מקורות
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות