התחלה איטית ל-Harry Potter Wizards Unite: רק 5% מההתקנות של Pokemon Go

חברת ניאנטיק (Niantic), המפתחת את משחק המציאות הרבודה בעולם הארי פוטר – Harry Potter: Wizards Unite, קיוותה כנראה להשקה מוצלחת יותר. המשחק הושק רק בשבוע שעבר, וכבר כעת ניתן לראות כי נתוני ההורדות נמוכים בהרבה בהשוואה למשחק הלהיט של החברה, Pokemon Go.

לפי דיווח של חברת Sensor Tower, המשחק החדש של הארי פוטר זכה ל-400,000 התקנות ביום הראשון להשקה והכניס 300,000 דולרים. בעוד שמדובר בנתון יפה, אלו מספרים נמוכים באופן ניכר מ-Pokemon Go, שביומו הראשון קיבל 7.5 מליון התקנות בארצות הברית בלבד, והכניס שני מליון דולרים בתוך יום אחד בלבד.

בסך הכל, מספר ההתקנות של Harry Potter Wizards Unite עמד על 5% בלבד מהמספרים של Pokemon Go ביום הראשון. מבחינת הכנסות, הארי פוטר הכניס 15% מההכנסות של Pokemonm Go. בעוד ש-Pokemon Go זינק מיד למקום הראשון בטבלת האפליקציות המכניסות, הארי פוטר מדשדש באיזור המקום ה-100.

קשה עד בלתי אפשרי לשחזר את ההשקה הסוחפת של Pokemon Go, ששילב מותג שעדיין נמצא בשיאו (פוקימון) עם טכנולוגיה חדשה (AR) ומשחקיות פשוטה שהתאימה לילדים. בהשוואה, Wizards Unite מבוסס על מותג ששיאו כבר מאחורינו, והוא משחק מורכב יותר עם אלמנטים רבים, שקשה יותר להסביר אותם. לעתים השחקנים עצמם מוצאים את המשחק מעט מוזר, למשל באפשרות לקבל חלקי דמויות מוכרות, עד שאוספים את הדמות המלאה.

יש לציין כי בעוד שמדובר בפתיחה חלשה ביחס ל-Pokemon Go, נתוני ההשקה של המשחק עדיין מוצלחים ביחס לאפליקציות ומשחקים רבים אשר עושים את דרכם מדי יום לחנויות האפליקציות בסמארטפונים. לא ברור עדיין מה תהיה מידת הצלחתו של המשחק בסופו של דבר – הקיץ רק בתחילתו, ויתכן שעוד נראה שינוי בקצב ההתקנות ותגובת השחקנים.

מקורות
Sensor Tower
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות