שלט Samsung Galaxy

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

דיווח: סדרת ה-Samsung Galaxy A90 לא תגיע עם מערך צילום מסתובב

בזמן שלא מעט ציפיות מסתובבות ברחבי הרשת כי סדרת ה-Galaxy A90 תגיע עם מערך צילום מסתובב כפי שראינו עם דגם ה-Galaxy A80, דיווח חדש המגיע אלינו דרך המדליף OnLeaks מעיד על כך שהסדרה הבאה לא תציע את מערך הצילום המשודרג. על פי דבריו, זוג הדגמים בסדרה העתידית לא יעשו שימוש במערך צילום העולה באמצעות סליידר, או במערך צילום המשתמש במצלמת סלפי מוטורית.

סדרת ה-Galaxy A90 נגזרת לדגמי ה-SM-A905 ו-SM-A908, כאשר הדגם הנגמר בספרה 8 מציע מסך בגודל 6.7 אינץ’, עם סורק טביעות אצבע הממוקם תחתיו ומערך צילום משולש המורכב מחיישן ראשי ברזולוציית 48 מגה פיקסל, חיישן משני ברזולוציית 8 מגה פיקסל וחיישן אחרון ברזולוציית 5 מגה פיקסל. יחד עם זאת, נמצא במכשיר זה גם תמיכה ברשת הדור החמישי (5G) ואת מערכת השבבים Snapdragon 855.

לצד דגם ה-SM-A908 נמצא גם את ה-SM-A905, אשר מגיע גם הוא עם מסך בגודל 6.7 אינץ’, סורק טביעות אצבע המתיישב תחתיו ומערך צילום משולש. לעומת הדגם המוזכר לעיל, מערך הצילום בדגם A905 מציע חיישן ראשי ברזולוציית 48 מגה פיקסל, חיישן משני ברזולוציית 12 מגה פיקסל וחיישן אחרון ברזולוציית 5 מגה פיקסל. מעבר לכך, נוכל ליהנות כאן גם מטכנולוגיית ייצוב חדשה לה סמסונג קוראת Tilt OIS (ר”ת Optical Image Stabilization), אך איננו יודעים כיצד זו תתפקד בשלב זה.

החדשות הנוספות נוגעות לכך שהדגם הנקרא SM-A908 מגיע עם המסך המוזכר בגודל 6.7 אינץ’, בעוד שהרזולוציה תעמוד על +Full HD, הפאנל המככב יהיה Super AMOLED וזה יציע מגרעת בתצורת Infinity-U. עקב החדשות הללו, נוכל לצפות כי הדגם המסתיים בספרה 5 יגיע עם מסך ברזולוציית +Quad HD ויציע פאנל מסוג זהה.

מקורות
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות