גרמלינס: סודות המוגוואי

תמונה: WarnerMedia

הגרמלינס יגיעו לטלוויזיה בסדרת אנימציה חדשה

סדרת פריקוול שתספר את סיפור המקור של הגרמלינס (Gremlins), סרטים שעסקו במפלצות קטנות ומרושעות והחלו בשנות ה-80, תגיע לשירות הסטרימינג של Warener Media. את הדברים מאשרת החברה באופן רשמי זו הפעם הראשונה, לאחר מספר הדלפות שהגיעו בנושא מוקדם יותר השנה, וכעת אנו יודעים גם כי כל פרק יהיה באורך 30 דקות עם 10 פרקים בסה”כ, אם כי תאריך השידור של הסדרה לא ידוע בשלב זה.

הסדרה תקרא “גרמלינס: סודות המוגוואי” (Gremlins: Secrets of the Mogwai) ותהיה סדרת אנימציה החוזרת בזמן עשרות שנים לפני אירועי הסרט המקורי משנת 1984. על פי אמבלין (Amblin), שמפיקה את הסדרה בשיתוף עם וורנר מדיה, הסדרה תחזיר אותנו חזרה לשנת 1920 בשנגחאי, שם נפגוש את סם ווינג בן ה-10, אשר בסרט מ-1984 שיחק את בעל החנות “מר ווינג”, כשהוא פוגש לראשונה את גיזמו (Gizmo) בעיר מולדתו בסין.

יחד עם גנבת בשם אל (Elle), סם וגיזמו יעברו מסע ברחבי סין, תוך שהם פוגשים ואף נלחמים במפלצות צבעוניות ורוחות המזוהות עם הפולקלור הסיני. במסע שלהם להחזיר את גיזמו למשפחתו ולחשוף אוצר נסתר, רודפים אחריהם תעשיין הצמא לכוח וצבא של גרמלינס מרושעים שרק הולך וגדל.

הסרט המקורי משנת 1984 סיפר על אדם שרצה לקנות מתנה לבנו ומצא אותה בחנות בצ’יינה-טאון, בה המוכר, “מר ווינג”, מנסה לשכנע אותו שלא לקנות את המוגוואי, שיקבל את השם “גיזמו”, ומזהיר אותו מפני חשיפתו לאור חזק ומים לצד ההמלצה שלא להאכיל אותו אחרי חצות. כשגיזמו נחשף לכל הדברים שלא מומלץ עבורו להיחשף אליהם, חבורה של גרמלינס מגיעה ומתחילה להרוס את העיר הקטנה. סרט ההמשך מ-1990 החזיר אלינו את הגרמלינס, הפעם לעיר ניו-יורק, שם הם התבצרו בבניין והציגו הרבה מוטציות מעניינות במיוחד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות