כרטיס זיכרון High Endurance microSDXC (מקור ADATA)

כרטיס זיכרון High Endurance microSDXC (מקור ADATA)

חברת ADATA מכריזה על כרטיסי MicroSD עמידים במיוחד

| יום שלישי, 2 ביולי 2019, 14:32 | טכנולוגיה, סלולר

חברת ADATA, הידועה בעיקר כיצרנית זכרונות ואמצעי אחסון, הכריזה על סדרת כרטיסי זיכרון MicroSD עמידה תחת השם High Endurance microSDXC. הכרטיס החדש יגיע בנפח של עד 256GB עם מהירות קריאה של עד 100MB/s וכתיבה עד 80MB/s.

בתור כרטיס שנועד לתת עמידות גבוהה יותר מכרטיסי זיכרון רגילים, הדגש בכרטיס החדש עומד יותר על העמידות שלו מאשר ביצועי המהירות, כשהוא עמיד במים עד עומק של 1 מטר ולמשך 30 דקות, עמיד בפני זעזועים, קרני רנטגן (בתקן ISO7816-1), חשמל סטטי (עבר את בדיקות עבר את בדיקות EMC IEC61000-4-2) ולטמפרטורה קיצונית שבין מינוס 25C ועד 85C.

החברה מייעדת את כרטיסי ה-MicroSD החדשים בעיקר לשימושים במצבים קיצוניים יותר מהרגיל ובעבור משתמשים הזקוקים לכרטיס זיכרון שלא ינזק בקלות. במקרה של המשתמש הישראלי החשיבות הגבוהה היא בעמידות לטמפרטורה בעבור שימוש ככרטיס זיכרון למצלמות רכב בחום הישראלי.

כרטיס זיכרון High Endurance microSDXC (מקור ADATA)

סדרת הכרטיסים החדשה מגיעה בנפחים של 32GB, 64GB, 128GB ו-256GB עם מהירות קריאה של עד 100MB/s וכתיבה עד 80MB/s, כשהיא עומדת בתקן ה-SD 6.0 ובתקני המהירות UHS-I U3, Class 10, V30 ו-A2.

נכון להרגע אין צפי מחיר או זמינות של כרטיסי ה-MicroSD החדשים של ADATA.

בעוד כרטיסי זיכרון הם אחד מהאביזרים הנפוצים ביותר שיש כיום, לא כל כרטיסי הזיכרון נוצרו שווים ולכן יש צורך בכרטיסים מיוחדים דוגמת ה-High Endurance microSDXC החדש של ADATA למצבים בהם כרטיס זיכרון רגיל לא יספיק.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות