דיסני חושפת טריילר ראשון לגרסת 2020 של מולאן

דיסני חשפה היום (א', 7.7) טריילר ראשון לגרסת הלייב אקשן של הסרט "מולאן" (Mulan) משנת 1998. הגרסה המעודכנת תגלול מחדש את סיפורה של הלוחמת הסינית, הפעם בגילומם של שחקנים בשר ודם שיתפסו את מקומן של דמויות האנימציה מהסרט המקורי.

פיי לואיי (Liu Yifei) תתפוס את התפקיד הראשי, את זו דיבבה בסרט האנימציה המקורי מינג נה וון (Ming-Na Wen), המוכרת כיום כדמות קבועה בסדרה סוכני ש.י.ל.ד. אביה של מולאן הוא איש צבא שנקרא חזרה להילחם, אך בשל מחלתו מבקשת ביתו לתפוס את מקומו. תחת ממשל שלא מאפשר לנשים להילחם, מולאן נאלצת להתחזות לגבר על מנת שתוכל להתגייס למלחמה במקום אביה, כשברקע היא כבר שודכה לשם נישואין. בסרט המקורי ליוו את מולאן חיות קסומות, בהן דרקון בשם מושו, אותו דיבב אדי מרפי, אך בטריילר הנוכחי אין להן כל סימן.

את אביה של מולאן יגלם בסרט צי מא (Tzi Ma) מ"המפגש", כאשר שחקנים נוספים שיצטרפו אל השניים כוללים את דוני ין (Donnie Yen) מ"רוג אחת", ג'ט לי (Jet Li) שיגלם את הקיסר, לי גונג (Li Gong) מ"זכרונותיה של גיישה" ואחרים.

מולאן יהיה סרט נוסף מתוך רשימה הולכת ומתארכת של סרטים אותם מפיקה מחדש דיסני כגרסאות לייב אקשן לסרטי האנימציה הפופולריים ביותר שלה לאורך השנים. מוקדם יותר השנה ראינו את גרסת הלייב אקשן של "אלאדין", שזכתה להצלחה גדולה למדי עם הכנסות של מעל 920 מיליון דולר עד כה, ולפניה הגיעו גרסאות מחודשות גם ל"דמבו", "היפה והחיה" ו"ספר הג'ונגל", כאשר בדצמבר הקרוב תעלה למסכי הקולנוע ברחבי העולם גרסת הלייב אקשן ל"מלך האריות".

מולאן יגיע לבתי הקולנוע בארה"ב ב-27 במרץ, 2020, ולישראל הוא צפוי להגיע יום קודם – ביום חמישי, ה-26 במרץ.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות