שלט אינטל

צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי

הודלפה מפת הדרכים של אינטל ל-2020 – מעבדי ה-Comet Lake בדרך

מפת דרכים חדשה של מעבדי אינטל (intel) הודלפה לרשת דרך אתר XFastest, כשהיא מציגה את תוכניות החברה עד הרבעון השני של 2020 ואת מעבדי ה-Comet Lake מהדור העשירי של אינטל שיגיעו בתהליך ייצור +++14nm של החברה.

מפת הדרכים החדשה מגיעה אחרי רשימת מעבדי ה-Comet Lake שדלפה לרשת, כשהיא מציגה את לוח הזמנים המשוער של אינטל להשקת הדור העשירי של מעבדי החברה למחשבים השולחניים. בניגוד לדעה הקודמת כי מעבדי ה-Comet Lake יהיו התגובה של אינטל למעבדי ה-Ryzen מהדור השלישי כשהם יושקו בהקדם האפשרי, מעבדי ה-Comet Lake יגיעו רק ברבעון הראשון של 2020, פרק זמן ארוך יחסית.

מעבדי ה-Comet Lake החדשים יגיעו עם עד 10 ליבות וצריכה של עד 125W, מה שרומז על דגמים נוספים של המעבדים בנוסף לאלו שהודלפו קודם לכן, כאשר הם צפויים להשתמש בסוקט LGA 1200, בניגוד לסוקט ה-LGA 1151 שנמצא בשימוש כיום. דבר נוסף אותו ניתן ללמוד ממפת הדרכים הוא שאינטל לא צפויה להשיק את מעבדי ה-Ice Lake השולחניים בייצור 10nm לפני הרבעון השלישי של 2020.

מפת הדרכים למעבדי אינטל השולחניים (מקור xfastest)

במפת הדרכים הרחבה יותר מוצגים גם מעבדי ה-HEDT של אינטל, כשניתן לראות כי מעבדי ה-Core X יעברו ברבעון הרביעי של 2019 לליבות Cascade Lake-X, במקום Skylake-X, כאשר הם ימשיכו להציע עד 18 ליבות עם צריכה של עד 165W, תוך שהם ממשיכים להשתמש בסוקט LGA 2066 של אינטל.

מפת הדרכים של אינטל למעבדים (מקור xfastest)

מעבדי ה-Comet Lake החדשים של אינטל צפויים להגיע יחסית מאוחר מכדי למנוע ממעבדי ה-Ryzen החדשים של AMD לתפוס נתח שוק נוסף ממנה, כאשר המעבר לסוקט ה-LGA 1200 עלול להפוך לגורם נוסף למעבר למעבדי AMD שידועים באורך החיים הארוך של סוקט המעבדים של החברה, כשה-AM4 הנוכחי ישאר בשימוש עד 2020.

מקורות
techpowerup
wccftech
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות