סרט למשחק הקלאסי “פולשים מהחלל” יוצא לדרך עם גרג רוסו כתסריטאי

פולשים מהחלל (Space Invaders), אחד ממשחקי הארקייד המוכרים ביותר מכל הזמנים שיצא ב-1978, מתקדם אל עבר סרט חדש עם מינויו של גרג רוסו (Greg Russo) כתסריטאי, כך על פי דיווח של אתר Deadline. את הזכויות להפיק סרט על בסיס המשחק רכשו אולפני האחים וורנר לפני מספר שנים וכעת הוא יוצא לדרך עם מינויו של רוסו.

“פולשים מהחלל” הציג תמונה פשוטה למדי של חייזרים המבקשים להשתלט על כדור הארץ ושולחים צבא של חלליות המסודרות בשורות בזו אחר זו ויורדות לאיטן מטה. השחקנים העומדים מול החלליות נדרשו לירות בהן תוך כדי תזוזה, כשהחלליות ממשיכות ומגבירות את קצב התזוזה שלהן ככל שעובר הזמן ובכך הופכות את המשימה להשמידן לקשה יותר ויותר.

פולשים מהחלל בנה לעצמו שם לא קטן ואף הביא למשחקים מצליחים אחרים שהתבססו על אותה רוח של משחק, בין המוכרים בהם היה גלגה (Galaga), שאף זכה לרפרנס קטן בסרט “הנוקמים” הראשון מ-2012 ולפחות עוד אחד נוסף בסדרה “פיוצ’רמה”. הפולשים מהחלל ביצעו הופעת אורח גם בסרט “פיקסלים” (Pixels) משנת 2015 בכיכובו של אדם סנדלר.

עלילת הסרט לא ידועה בשלב זה אך צפויה להתמקד בפלישה של חייזרים מהחלל ובבני האדם המבקשים לעצור אותה. הלך הרוח של המשחק המקורי צפוי להתבטא בסרט, אך ככל הנראה רק דרך רפרנסים עבור המעריצים המושבעים ולא בהצגת יצירה מחדש של המשחק עצמו על גבי מסכי בתי הקולנוע.

לגרג רוסו, שיכתוב את התסריט, התחיל להיבנות רקורד של תסריטאי המפקח על אדפטציות לסרטים המבוססים על משחקי מחשב. הוא כתב את התסריט לסרט מורטל קומבט החדש שצפוי לצאת ב-2021 ועובד על תסריטים גם עבור סרט ריבוט של Resident Evil ועל ההמשך לסרט “Death Note” של נטפליקס.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות