מתוך טריילר ל"ת'ור ראגנארוק"

מתוך טריילר ל"ת'ור ראגנארוק"

טייקה וואיטיטי יחזור לביים את כריס המסוורת' בסרט ת'ור 4

אם חשבתם שהסיפור של ת'ור (Thor) הסתיים אחרי "הנוקמים: סוף המשחק" חישבו שוב – כריס המסוורת' יחזור לגלם את דמותו של אל הרעם מאסגארד בסרט נוסף, רביעי במספר, ואליו יחבור זו פעם נוספת הבמאי טייקה וואיטיטי (Taika Waititi), שביים את המסוורת' גם ב"ת'ור: ראגנארוק" מ-2017, כך עולה מתוך דיווח של אתר ההוליווד ריפורטר.

וואיטיטי יכתוב ויביים את הסרט הרביעי שיעסוק בדמותו של ת'ור אחרי ההצלחה המרשימה שלו עם "ת'ור ראגנארוק", שהציגה צד שונה של אל הרעם והביאה את הכנסות הסרט אל מעבר ל-850 מיליוני דולרים בקופות בתי הקולנוע ברחבי העולם. בכך, הפך "ראגנארוק" למצליח מבין סרטי ת'ור במכירות הכרטיסים.

לפני שקושר שמו של וואיטיטי לסרט "ת'ור 4", עבד הבמאי על עיבוד לייב אקשן חדש לסרט המאנגה היפני אקירה (Akira) עבור האחים וורנר, אך כעת נראה כי הצטרפותו לפרויקט נוסף של מארוול תדחה את פרוייקט אקירה הרחק מהמועד המקורי שלו במאי, 2021.

סרט נוסף אותו מביים וואיטיטי הוא Jojo Rabbit, שצפוי לצאת מאוחר יותר השנה. הסרט יספר את סיפורו של נער צעיר בצבא של היטלר שמגלה כי אימו מחביאה נערה יהודיה בביתם. בסרט יופיעו כמה שמות גדולים למדי, בהם סקרלט ג'והנסון, סם רוקוול, רבל ווילסון (פיץ' פרפקט) וסטיבן מרצ'נט (יוצר "המשרד" הבריטית), כשוואיטיטי עצמו ישתתף בסרט בתפקיד "היטלר".

מלבד ת'ור 4, צפוי המסוורת' להגיע גם לסרט הבא של "שומרי הגלקסיה" אשר צפוי לצאת ב-2021, אם כי שמו עדיין לא קושר לסרט באופן רשמי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות