יוביסופט: המחשב האישי הוא הפלטפורמה הרווחית ביותר

| יום חמישי, 18 ביולי 2019, 10:11 | משחקים

בשיחה שערך איב גיימו (Yves Guillemot) עם משקיעי החברה, חשף המנכ”ל כי הפלטפורמה הרווחית ביותר עבור יוביסופט לאחרונה היתה המחשב האישי. בפרט, שחקני המחשב האישי היוו 34% מהכנסות החברה ברבעון האחרון. אחרי המחשב האישי היו ה-PlayStation 4 עם 31% מההכנסות, ה-Xbox One עם 18% מההכנסות, משחקי מובייל עם 7% מההכנסות ולבסוף ה-Switch עם 5%.

מדובר בעליה משמעותית בהכנסות מהמחשב האישי. בתקופה המקבילה אשתקד, המחשב היה אחראי ל-24% מההכנסות בלבד. יוביסופט מצביעה על המשחק Anno 1800 כמנוע צמיחה משמעותי על המחשב. משחק האסטרטגיה אינו זמין ב-Steam, אך כן זמין בחנות Epic Games Store. עם זאת, יוביסופט טוענת כי המשחק הצליח מאוד בחנות הבית של החברה, Uplay.

מלבד Anno 1800, נראה כי ליוביסופט היה רבעון מצוין שעלה על הציפיות. החברה דיווח על ביצועים גבוהים מהתחזיות, בעיקר הודות לכמה משחקים גדולים כמו Assassin’s Creed Odyssey, Rainbow Six Siege, ורכישות בתוך משחקים (“השקעות מתמשכות של שחקנים”). בינתיים, Anno 1800 עומד לקבל שתי חבילת הרחבה בין יולי לספטמבר: Botanica ו-Sunken Treasure, וחבילת הרחבה נוספת מתוכננת להמשך הדרך, בשם The Passage.

כאשר נשאלו אודות The Division 2 על פלטפורמת Epic Games Store, התחמקו נציגי החברה מתשובה: “לא ניתן לתת מידע על כך כעת, כי עד כה עבדנו עם Epic זמן קצר בלבד. מה שכן ניתן לומר הוא שאנו עובדים טוב יחדיו, בשיתוף פעולה, על מנת להגדיל מכירות בין Uplay והחנות של Epic שהולכת וגדלה. בסך הכל, כשמסתכלים על Uplay ועל Epic Store, אנו מאוד מרוצים ממה שאנחנו מצליחים להשיג.”

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות