היכונו לאתגר: מצב ה-Hardcore ב-Cyberpunk 2077 יסיר את ממשק המשתמש

צילום: CDPR

חברת CD Projekt Red, המפתחת את משחק התפקידים המצופה Cyberpunk 2077, חשפה פרטים חדשים על רמת הקושי המאתגרת “Hardcore”. נראה כי החברה ממשיכה בקו אותו הנחילה כבר ב-Witcher 3, המשחק הגדול הקודם שלה, שבו היא נתנה לשחקנים רמות קושי מגוונות. בסופו של דבר, כך נמסר מהחברה, Cyberpunk 2077 ינסה לתת מענה גם לאלו שרק רוצים ליהנות מהסיפור בלי אתגר משמעותי, ומהצד השני יציע אתגר קשה במיוחד לאלו המחפשים זאת.

מצב ה-Hardcore של המשחק יעלה את רמת הקושי באופן ניכר, ואם זה לא מספיק, מצב זה גם יסיר את ממשק המשתמש. לא רק שהכוונות השונות ייעלמו (כך שתצטרכו לכוון את כלי הנשק לפי התחושה בלבד), נראה כי הממשק כולו יוסר, כך שייתכן שלא תדעו גם מה המצב הבריאותי של הדמות שלכם, כמה נקודות נותרו מהשריון שלכם, מה מצב התחמושת, וכן הלאה – את כל הפרמטרים הללו תצטרכו איכשהו להסיק מהתחושה, מהרמזים במשחק ומהזיכרון.

אם זה נשמע לכם מאתגר מדי, ובכן, ניתן כמובן לשחק את Cyberpunk 2077 גם באופן “רגיל” ברמות קושי קלות יותר. דרך אגב, בכל רמת קושי ניתן להסתיר את ממשק המשתמש על מנת ליהנות מהעולם של Cyberpunk 2077 בלי פריטים מסיחי דעת על המסך – אפשרות שכנראה תשמח שחקנים רבים שרוצים לצלם תמונות יפיפיות מהמשחק בלי ממשק המשתמש.

עבור שחקנים שאינם מנוסים במשחקי פעולה מגוף ראשון, או כאלו שרוצים להתאמץ פחות בקטעי האקשן, החברה מתכננת עזרה מיוחדת בדמות ה-Smart Gun. מדובר בכלי נשק “חכם” עם קליעים המתבייתים על המטרה. במילים אחרות, גם אם אתם לא מכוונים באופן מדויק במיוחד, ה-Smart Gun עדיין יפגע במטרה. לפי החברה, כלי הנשק אינו חזק כמו כמה מהאמצעים האחרים שיעמדו לרשותכם, אך הוא עדיין מספק פתרון לשחקנים מנוסים פחות.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים