גוגל: חשבון Stadia Pro יעניק לכם משחק במתנה מדי חודש

| יום ראשון, 21 ביולי 2019, 10:54 | משחקים

שירות הזרמת המשחקים של גוגל, Stadia, יציע כמה תוכניות, ביניהן תוכנית ה-"Stadia Pro" שעלותה תהיה עשרה דולרים בחודש, אשר לפי מידע חדש שנחשף כעת, תציע למנויים משחק במתנה מדי חודש, פחות או יותר. המשחק הראשון שיוצע במתנה לשחקנים הינו Destiny 2, כך עולה מתוך פרטים חדשים שנחשפו במהלך דיון Ask Me Anything עם נציגי השירות באתר Reddit.

גוגל ביקשה להבהיר כי Stadia היא לא "נטפליקס של משחקים", כלומר השירות לא יציע לכם קטלוג בלתי נגמר של משחקים שיהיה זמין לכם תמיד. עם זאת, החברה מציעה לכם את האפשרות לרכוש את המשחקים בקטלוג שלה, וליהנות משירות ההזרמה. מנוי ה-Pro יקבל שדרוג לרזולוציית 4K עם HDR בהזרמה, אודיו ב-5.1 ערוצים, הנחות מיוחדות וכן, משחק בחינם מדי חודש פחות או יותר. מנויים חינמיים בתוכנית הבסיס לא יהנו מהנחות, וישחקו ברזולוציה נמוכה יותר.

"מנויי הבסיס [התוכנית החינמית] עדיין יקבלו גישה לחומרה במרכזי המידע שלנו, שהיא החומרה המתקדמת בעולם", נמסר בהודעה מפייסת עבור אלו שלא רוצים לשלם דמי מנוי חודשיים בעבור תוכניות מתקדמות יותר. החברה תעמיד לרשותכם "מחשב" גיימינג ברמה גבוהה, עליו תוכלו להריץ משחקים שתקנו. "אתם רוכשים את המשחקים שאתם רוצים לשחק בהם, בכספכם."

גוגל ביקשה להדגיש כי תמיד תהיה לכם גישה למשחקים שרכשתם, גם אם בעתיד השירות יופסק – אך החברה מחויבת מאוד ל-Stadia ואינה צופה את הפסקת השירות בעתיד הנראה לעין. "יש לנו מאות מפתחים מלאי תשוקה שבנו את Stadia במשך שנים. השקענו בפרויקט טון של טכנולוגיה, תשתיות ותוכן", נמסר מנציגי החברה.

שירות ההזרמה של גוגל נועד להגיע בחודש נובמבר הקרוב למספר מצומצם של מדינות ובמהלך 2020 תמשיך גוגל בהשקתו במדינות נוספות בעולם.

מקורות
Engadget
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות