חידוש לבלייד

בלייד (תמונה: Marvel)

מארוול הכריזה על חידוש לבלייד עם מהרשלה עלי

| יום ראשון, 21 ביולי 2019, 19:03 | בידור ופנאי

מארוול ניצלה את כנס קומיק-קון בסן דייגו כדי להציג את שלב 4 של היקום הקולנועי שלה, עם 10 סרטים וסדרות שילוו אותנו בשנתיים הקרובות, אך זה לא כל מה שחשפה החברה בכנס.

הודעה משמעותית נוספת מגיעה גם לחובבי "בלייד" (Blade), כאשר במארוול מסרו כי פרוייקט חדש אודות הערפד המהלך ביום נמצא כעת בפיתוח, עם מהרשלה עלי ("בלש אמיתי", "הספר הירוק"' "לוק קייג'") בתפקיד בלייד.

בלייד הוא גיבור על, חצי אדם וחצי ערפד המסוגל להלך באופן חופשי גם במהלך היום ותחת אור השמש. בלייד קיבל טרילוגיית סרטים משלו בכיכובו של ווסלי סנייפס עוד בשנות ה-90, כשב-1998 הופיע לראשונה על מסכי בתי הקולנוע עם "בלייד".
זמן לא רב לאחר מכן חזר סנייפס לגלם את בלייד בסרט בלייד 2 משנת 2002 ו"בלייד טריניטי" מ-2004.

קצת על הסרטים המקוריים

על טרילוגיית הסרטים המקורית היו אמונים אולפני האחים וורנר, אך עקב רכישתן החוזרת של הזכויות על בלייד על ידי מארוול אי שם ב-2013, יכולה כעת החברה להפיק פרוייקטים חדשים המבוססים על הדמות.

דמויות נוספות שנרכשו חזרה על ידי מארוול באותה עת היו זו של גוסט ריידר (Ghost Rider), שהופיע ב-2007 וב-2012 בסרטים בכיכובו של ניקולס קייג' ולאחרונה חזר גם כדמות בסדרה סוכני ש.י.ל.ד, ושל המעניש (The Punisher), שזכה לסדרה בת שתי עונות משלו בנטפליקס.

במארוול לא חשפו בשלב זה מתי יעלה הפרוייקט החדש של בלייד לאוויר וגם לא ידוע האם פרוייקט זה יהיה סרט או שמא סדרה שתגיע לשירות דיסני פלוס.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות