מפתחי פוקימון מצטרפים לחברת Tencent הסינית ליצירת משחקים

| יום שלישי, 23 ביולי 2019, 17:33 | משחקים

המפתחים של פוקימון, חברת The Pokémon Company, פותחים שוב את שעריהם בפני הסינים. החברה תצטרף לענקית הגיימינג מסין, Tencent, בהפקת כמה משחקי פוקימון חדשים שעדיין לא הוכרזו. עדיין לא נמסר באילו משחקים מדובר, אולם ידוע כי שתי החברות מתכננות להפיק משחקים בסדרת פוקימון. בפועל, שיתוף הפעולה של מפתחי פוקימון יתבצע עם קבוצת TiMi Studio Group של Tencent.

השוק הסיני הגדול מושך מפתחי משחקים בקצב הולך וגובר, ושיתוף הפעולה עם המפיצה הסינית הענקית תאפשר למפתחי פוקימון להפיץ את משחקיהם בסין בצורה קלה יותר. תהליך הפצת המשחקים בסין מורכב ונתון לשיקולים בירוקרטיים שלפעמים דורשים שותפות סינית, ולכן חברות רבות מוצאות יתרון בשיתוף פעולה מסוג זה.

Tencent כבר הראתה כי השוק הסיני צמא למשחקי פוקימון, כאשר יצרה חיקוי סיני משלה ל-Pokemon Go בשם “בואו נצוד מפלצות” (Let’s Hunt Monsters), שכבש את המקום הראשון בהורדות המשחקים בסין באפריל. לפי השמועות, גרסה סינית של Pokemon Go צפויה להגיע בהמשך הדרך, אך נראה כי ל-Tencent יש כבר מוצר מצליח משלה שתופס את מקומו.

זו לא הפעם הראשונה בה מפתחי פוקימון הכריזו על שיתוף פעולה עם חברות סיניות. בחודש מאי החברה הכריזה שתשתף פעולה עם חברת DeNA במשחק Pokemon Masters: משחק לסמארטפונים שנועד לצאת מאוחר יותר השנה. באותו חודש מפתחי פוקימון הודיעו גם על שיתוף פעולה עם חברת NetEase הסינית, שתעזור בהפצת Pokemon Quest בסין.

מקורות
GamesIndustry.biz
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות