אפליקציית Gallery Go של גוגל עושה לכם סדר בתמונות ללא חיבור אינטרנט

גוגל חשפה היום (ד’, 24.7) אפליקציית תמונות חדשה המיועדת לספק חלק מיכולותיה של אפליקציית Google Photos גם ללא חיבור קיים לאינטרנט. אפליקציית Gallery Go הושקה במסגרת Google for Nigeria, אירוע שנתי אותו עורכת החברה ובו היא מספקת תובנות, מוצרים ושירותים חדשים עבור תושבי ניגריה ואפריקה.

Gallery Go היא אפליקציית תמונות חדשה המיועדת למשתמשי אנדרואיד בלבד ומביאה את יכולות למידת המכונה שהציגה גוגל בעבר ב-Google Photos, אלו מאפשרות לה לבחון את התמונות שצולמו עם הסמארטפון ולמיין אותן באופן אוטומטי. בשונה מ-Google Photos, האפליקציה החדשה מבצעת את כל התהליכים ללא חיבור לרשת האינטרנט, כך שכל המיונים והאלבומים ישמרו על המכשיר שלכם בלבד במקום בחשבונכם המקוון בגוגל.

פרט ליכולות התיוג האוטומטיות של התמונות ניתן ליצור גם תיקיות יעודיות בהן תוכלו לסדר את התמונות שלכם מהגלריה המקומית על הסמארטפון באופן ידני, כאשר בחברה מציינים כי ישנה תמיכה בזיהוי כרטיסי SD חיצוניים לשם העתקת התמונות מהמכשיר החוצה. אפליקציית Gallery Go מאפשרת גם יכולות עריכה בסיסיות הכוללות תיקון אוטומטי של תמונה, החלת פילטרים מגוונים ואפשרויות לחיתוך וסיבוב של התמונות שצילמתם.

אם יש לכם מכשיר אנדרואיד, תוכלו להוריד את Gallery Go מחנות האפליקציות של גוגל כבר עכשיו – לחצו כאן להורדה. (שימו לב! מצאנו כי ישנה אפליקציה נוספת בשם זהה בחנות, תוכלו להבדיל בינה ובין האפליקציה של גוגל המסמנת את גוגל כמפתחת האפליקציה).

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות