סוני חושפת דמויות חדשות בטריילר לזומבילנד 2

תעשו קצת תרגילי חוק 1, קחו איתכם חוק 8 ואל תשכחו לממש את חוק 17 כי טריילר חדש ל"זומבילנד 2" (Zombieland: Double Tap) כאן והוא מחזיר אותנו לעבר הרחוק של 2009 עם כל ארבעת הדמויות מהסרט המקורי, הרבה מאוד אלימות וגם לא מעט שחקנים אורחים.

וודי הרלסון (טלהסי), אמה סטון (וויצ'יטה), ג'סי אייזנברג (קולמבוס) ואביגייל ברסלין (ליטל רוק) חוזרים לזומבילנד כדי להציג לנו זו פעם נוספת את החיים שאחרי אפוקליפסת הזומביים ואליהם מצטרפים גם רט ריס (Rhett Reese) ופול ורניק (Paul Wernick), התסריטאים, וגם המפיק גאווין פולון (Gavin Polone), שליוו את הסרט הראשון.

הטריילר החדש מלא באלימות, כלפי זומבים, ומציג גם לא מעט דמויות חדשות שיפגשו הארבעה לאורך הסרט, ביניהן דמויות חדשות שיגולמו על ידי זואי דויטש, רוזריו דוסון מסדרות "מארוול" של נטפליקס, לוק ווילסון, תומאס מידלדיץ' מ"סיליקון ואלי" ואחרים (שאולי עדיף שיגיעו כהפתעה כשתראו את הסרט).

את עלילת הסרט הטריילר לא ממש חושף, אבל לא ציפינו לקו עלילה מושקע וחסר תקדים וניתן להניח כי נראה עוד מחבורת האנשים שאהבנו מהסרט הראשון, כשהיא נוסעת בדרכים, הורגת זומבים, מסתננת למקומות שכולם היו רוצים להיות בהם ופוגשת אנשים חדשים על הדרך.

זומבילנד יגיע לבתי הקולנוע בארה"ב ב-18 באוקטובר, 2019.

אה כן, וכמעט שכחתי את זה:

חוק מספר 1: Cardio

חוק מספר 8: Get a Kick Ass Partner

חוק 17: Don’t be a hero / Be a hero

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות